اخبار کنکور(1401 و 1402 و 1403 و 1404), مشاوره و برنامه ریزی کنکور, مطالب آموزشی

مشاورخصوصی درسی برای کنکور 1401

مشاورخصوصی درسی

مشاورخصوصی درسی در تمام مقاطع از ابتدایی تا کنکور برای تمام افراد بسیار مهم است و یکی از زمینه های موفقیت در هر کاری مشاوره گرفتن خصوصی از یک کارشناس و پشتبان با تجربه است در این بخش می خواهیم شما را با مشاورخصوصی درسی برای کنکور 1401 موسسه حرف آخر آشنا کنیم.

مشاور تحصیلی تلفنی حرف آخر

دانش آموزان کنکوری و همچنین دهم،یازدهم و … می توانند با شماره ای که در زیر درج شده است تماس بگیرند تا به صورت کاملا رایگان و بدون هیچ هزینه ای در مورد برنامه های درسی و موارد دیگر مشاوره بگیرید.

مشاورتحصیلی تلفنی

02166000362📞

اهمیت مشاورخصوصی درسی کنکور

اهمیت مشاور خصوصی درسی برای دانش آموزان ابتدایی،متوسطه اول و دوم این است که استعداد بالقوه  دانش آموزان را شناسایی کنند و آن ها را در یک مسیر درست و هموار هدایت کنند.

پشتیبان درسی می تواند راه هایی در جهت افت تحصیلی و درسی را بین دانش آموزها تشخیص دهد.

همچنین یک مشاور خوب می تواند موارد زیر را در حین مطالعه درس ها برای دانش آموزان آموزش دهد.

  • انتخاب یک مسیر درست
  • شیوه صحیح مطالعه درس ها(زیست،شیمی،ریاضی و …)
  • نحوه یاد گیری دائمی و همیشگی
  • نحوه یاداشت و نوت برداری درس ها
  • نحوه جمع بندی و خلاصه نویسی
  • و نکات حل سوالات تستی و تشریحی
  • و …

وقتی که یک دانش آموز با یک مجموعه ای از اساتید و مشاورهای با تجربه در ارتباط است بدون هیچ استرسی و با اعتماد به نفس بالا راه را با سرعت در پیش می گیرد و دیگر هیچ نگرانی در ذهنش نفوذ پیدا نمی کند.

دانش آموزان با ارتباط با مشاوران تخصصی و خوب تمرکزشان بالا می رود و در موقه حل تست و سوالات بی دقتی شان کاهش پیدا می کند.

به طور خلاصه می توانیم موارد زیر را از نقش مشاور تحصیلی دانست.

6 گام مهم نقش مشاور

افزایش انگیزه

شناسایی استعداد ها

افزایش اعتماد به نفس

جلوگیری از افت تحصیلی

آموزش صحیح شیوه مطالعه

آموزش آزمون دادن

ویژگی های یک مشاور خصوصی تحصیلی

همانطور که می دانیم در ایران کنکورو تحصیل در دوران متوسطه دوم یکی از مرحله های مهم در زندگی است و لازمه موفقیت در رشته های پزشکی،دندانپزشکی ،مهندسی و …  است که شغل و آینده ان فرد را رقم می زند

یکی از رازهای موفقیت تمام افرادی که رشته های خوبی قبول شدند و رتبه برتر شدن کمک از یک فرد با تجربه است و باعث می شود دانش آموزی که تمام انرژی خود را در طول این مسیر صرف می کند به نتیجه ختم شود.

تجربه کافی با مسیر درست

منظور از یک مشاور خصوصی هر مشاور نیست بلکه یک فردی که دارای ویژگی های خاص باشد. بهترین فردی که می تواند در طول این مسیر شما را راهنمایی کند فردی است که خودش پستی و سختی های این مسیر را طی کرده باشد،آشنایی کامل با درس های و مشکلات این مسیر را کاملا درک کرده باشد تا بتوانند بهترین را انتخاب کند

فردی که مسیر را خودش رفته باشد صدرصد می تواند یکی دیگر را در طول این مسیر هدایت کند.

ارائه یک برنامه شخصی

یکی از مشاورهای حرفه ای و با تجربه در قدم اول باید شناخت و آشنایی با دانش آموز داشته باشد.همانطور که می دانید یک برنامه ثابت مخصوص همه دانش آموزها نیست و حتما باید متناسب با سطح و شناختی که مشاور از دانش آموز دارد شخصی سازی شود.

تا با این کار بهترین برنامه درسی هفتگی،روزانه را در اختیار دانش آموز بدهد.

پیگیر دانش آموز

یکی دیگر از ویژگی های بسیار مهم یک مشاور خصوصی تحصیلی پیگیر بودن اون است مشاور با پیگیر بودن و ارتباط با دانش آموز این اطمینان را به دانش آموز می دهد که یکی کارهاشو پیگیری می کند و نمی تواند کم کاری کند و یکی حواسش بهش است.

مشاور حتما در بازه های مشخص باید پیگیر دانش آموز شود تا به راحتی بتواند برنامه درسی را اجرایی کند و اگر مشکلی در انجام برنامه تشخیص داده شود سریع برطرف شود.

یکی از راه هایی که یک مشاوره خصوصی خوب می تواند پیگیر دانش آموز باشد گرفتن گزارش کار هفتگی می باشد.

از ویژگی های دیگر نقش مشاورخصوصی درسی

در این قسمت می خواهیم به چند ویژگی دیگر بپردازیم که یک مشاور خوب می تواند این مشکلات را برای دانش آموزها بر طرف کند.

مشاور علاوه بر کارهای بالا که می تواند انجام دهد حتما در مسیر دو سه ماه با والدین دانش آموزها تماس بگیرند و مشکلاتی که دانش آموزها دارند را به والدین بگویند.همچنین با ایجاد تماس تلفنی چه بسا یسری از مشکلات را که مشاور نمی داند پی ببرد و به فکر برطرف کردن آن باشد.

همچنین مشاور تحصیلی با ایجاد یک برنامه خواب درست و یک رژیم غذایی مناسب می تواند به دانش آموز کمک کند و زمینه مطالعه بسیار مفید و بازدهی بالاتر را برای دانش آموز فراهم کند.

قیمت و هزینه مشاوره کنکور

در خیلی از موسسات نظیر:موسسه قلمچی،گاج،سنجش و موسسه حرف آخر و … مشاوره های تخصصی کنکوری متنوعی دارند و قیمت مشاوره کنکور در بین تمام مشاورها یکسان نیست و یک نرخ ثابتی ندارد.

دانش آموزها حتما توجه کنند که وقتی یک مشاور خصوصی را استخدام کردند با تایم و زمان پیگیری تلفنی را بپرسند چون مشاور خصوصی هر چقدر کمتر پیگیر باشد هزینه کمتری را خواهد گرفت.

در انتخاب مشاور بستگی به دانش آموز دارد که چقدر مستقل باشد دانش آموزها هر چقدر به مشاور خصوصی تحصیلی وابسته تر باشند باید تعداد تایم های پیگیری در طول هفته بیشتر باشد.

قیمت مشاوره کنکوری در موسسه کنکوری حرف آخر کاملا رایگان است البته مشاور درسی توسط یک تیم مشاوره ای نظیر استاد منتطری،اساتید موسسه و مشاور های با تجربه در پکیج مشاوره برای دانش آموزها آماده شده است که این پکیج برای دانش آموزانی که پکیج کامل حرف اخر را خریداری می کنند بسیار مناسب است.

بهترین پیشنهاد برای دانش آموزها

مشاوره و برنامه ریزی در موسسه حرف آخر به صورت کاملا رایگان است و دانش آموزانی که محصولات حرف آخر را خریداری می کنند می توانند از این مزیت استفاده کنند.

دانش آموزانی که می خواهند با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوند می توانند با خط مرکزی موسسه حرف آخر تماس بگیرند تا  پکیج ها و منابع های آموزشی ابتدایی تا کنکور حرف آخر را به صورت اقساطی خریداری کنید.

سوالات متداول دانش آموزان

منبع: موسسه حرف اخر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *