کلاس آنلاین رفع اشکال حرف آخر

کلاس آنلاین رفع اشکال حرف آخر

کلاس آنلاین رفع اشکال حرف آخر یکی از طرح های حرف آخر برای داوطلبان کنکوری و دبیرستانی است این ویژگی یک تنوع بسیار بزرگی است که بتواند ارتباط و فاصله بین دانش آموز و اساتید را کمتر کند که خوشبختانه در تمامی درس ها و تمامی رشته های از جمله تجربی،ریاضی و انسانی این امکان فراهم شده است که آموزش و تدریس اساتید با کیفیت شود.

نحوه شرکت در کلاس آنلاین رفع اشکال حرف آخر

موسسه حرف آخر برای دانش آموزان کنکوری 1402 به بعد دوره و فیلم های آموزشی پیشرفته در قالب سیستم vod و کلاس و مشاوره آنلاین حرف آخر ارائه کرده است که دانش آموزانی که طبق این مجموعه پیش می روند دیگر نیازی به هیچ کلاس،مشاور و … ندارند بلکه با این دوره جامع حرف آخر می توانند به رتبه برتر شدن امیدوار شوند.

دانش آموزانی که می خواهند با سیستم vod حرف اخر بیشتر آشنا شوند حتما وارد مقاله شوند تا اطلاعات کافی پیدا کنند.

حرف آخر تا سال 1401 فیلم های آموزشی خود را به صورت دی وی دی ارائه می کرد ولی با توجه به اینکه اکثر دانش آموزان با خرابی دی وی دی و یا لپ تاپ های جدید سی دی رایتل نداشتند به مشکل بر می خوردند دیگر تمامی پکیج های حرف آخر در قالب سیستم vod هوشمند می باشد.

همچنین در حال حاضر تمامی خدماتی که در ایران ارائه می شود به صورت فیلم های آنلاین و یا آفلاین می باشد و حرف آخر هم سیستم و سبک تدریس خود را مطابق با آخرین تکنولوژی ها آبدیت کرد.

دانش آموزانی که قصد شرکت در کلاس های آنلاین رفع اشکال حرف آخر دارد با شماره زیر تماس بگیرند.

02166000362📞

اساتید کلاس های آنلاین رفع اشکال

کلاس آنلاین رفع اشکال حرف آخر

حرف آخر در تمامی درس های کنکور رشته های تجربی،ریاضی و انسانی کلاس های آنلاین رفع اشکال را به صورت هفتگی برگزار می کند در زیر می خواهیم اسم و نام اساتید کلاس های رفع اشکال را برای شما عزیزان بیان کنیم.

کلاس رفع اشکال زیست شناسی

زیست شناسی یکی از درس های حرف آخر است که استاد محمد علی همدانی تدریس کردند سبک انیمیشنی و استفاده از تصاویر و الگویی از ویژگی های زیست شناسی حرف آخر می باشد.

کلاس رفع اشکال زیست بر عهده استاد محمد علی همدانی می باشد.

کلاس رفع اشکال ریاضی

ریاضی موسسه حرف آخر برای دانش آموزان رشته تجربی،ریاضی و انسانی را استاد عبدالرضا منتظری تدریس کردند استفاده از سبک الگویی و حذف کردن فرمول از ویژگی های برتر ریاضی می باشد.

ریاضی استاد منتظری در کنکور 1401 بیش از 90 درصد مطابقت و شباهت با کنکور داشته است

کلاس رفع اشکال ریاضی بر عهده استاد عبدالرضا منتظری و استاد قاسمی میباشد.

کلاس رفع اشکال شیمی

شیمی حرف آخر توسط استاد علی سلوکی ضبط و آماده شده است استاد سلوکی شیمی را به صورت الگو وارد تدریس کردند و دانش آموزان دیگر در مسائل شیمی نیازی به حفظ کردن فرمول ندارند.

این بسته آبدیت ترین پکیج آموزشی برای دانش آموزانی است که در کنکور 1402 و به بعد می خواهند شرکت کنند.

کلاس رفع اشکال شیمی بر عهده استاد علی سلوکی می باشد

کلاس رفع اشکال فیزیک

فیزیک موسسه حرف آخر استاد پیمان کامیار تدریس کردند این پکیج ضبط جدید و آبدیت می باشد.

دانش آموزان می توانند در هر فصل از فیزیک با یک الگوی ویژه تمامی سوالات را حل کنند دانش آموزانی که در کنکور سراسری 1402 و بعد از آن می خواهند شرکت کنند حتما پکیج ها و کلاس های استاد کامیار را دریافت کنند.

کلاس های رفع اشکال فیزیک را استاد پیمان کامیار برگزار می کنند.

کلاس رفع اشکال ادبیات

ادبیات رشته نظری موسسه حرف آخر را استاد محسن منتظری تدریس کردند.

استفاده از تکنیک های خاص ادبیات تشریحی برای دانش آموزان راحت شده است و با توجه به اینکه امتحانات دانش آموزها در درس ادبیات نهایی است سوالات به صورت مفهومی در امتحان ها طراحی می شود و دانش آموزی که این درس را جدی نگیرد معدل نمرات کتبی سال آخرشان پایین می آید و از رقابت در کنکور جا می مانند.

کلاس های رفع اشکال درس ادبیات حرف آخر را استاد محسن منتظری تدریس کردند.

کلاس رفع اشکال عربی

استاد حامی وحدت درس عربی رشته های تجربی،ریاضی و انسانی را تدریس کردند استاد وحدت سابقه بیش از 23 سال در آموزش را دارد و همین تجربه کاری باعث شده است عربی را به بهترین شکل به صورت تشریحی تدریس کند و دانش اموزان با ثبت نام در پکیج های تشریحی و کلاس های رفع اشکال به راحتی می توانند در کنکور سراسری بهترین رتبه ها را کسب کنند.

کلاس های رفع اشکال درس عربی حرف آخر را استاد حامی وحدت تدریس کردند.

کلاس رفع اشکال دینی

دینی یکی از پکیج های بی نظیر موسسه حرف آخر می باشد که استاد علیرضا یوسفیانپور تدریس کردند.

دانش آموزان رشته نظری(تجربی،ریاضی و انسانی) می توانند پکیج های تشریحی به سبک مدرسه استاد یوسفیانپور را دریافت کنند و در کلاس های رفع اشکال و کارگاه امتحانی شرکت کنند تا در مدرسه بتوانند بالاترین نمره را بگیرند.

کلاس های رفع اشکال درس دینی حرف اخر را استاد علیرضا یوسفیانپور تدریس کردند.

کلاس رفع اشکال زبان انگلیسی

استاد مجتبی محمود درس زبان انگلیسی را تدریس کردند این پکیج دانش آموزان را به مرز یادگیری صدرصدی در زبان انگلیسی می رساند.

دانش آموزان دیگر نیازی به کلاس های دیگر ندارند.

کلاس های رفع اشکال زبان انگلیسی حرف اخر را استاد محمودی تدریس کردند.

جهت ثبت نام در کلاس های رفع اشکال با شماره زیر تماس بگیرید

02166000362📞

قیمت کلاس آنلاین رفع اشکال

دانش آموزانی که پکیج های اساتید که در قسمت قبل معرفی کردیم را دریافت کنند به صورت کاملا رایگان می توانند در کلاس های رفع اشکال و کارگاه های شب امتحانی تمامی درس ها شرکت کنند.

هزینه کلاس های برای آن دسته از دانش آموزانی که پکیج های حرف آخر را خریداری کردند رایگان است و نیازی به هزینه ندارد .

همچنین دانش آموزانی که در سال 1400 محصولات حرف آخر خریداری کردند و می خواهند در کنکور سراسری 1402 شرکت کنند به زودی شرایطی فراهم می شود که بتوانند بدون هیچ هزینه ای در این کلاس ها شرکت کنند تا با قدرت در کنکور سراسری و مدرسه بالاترین نمره را بگیرند.

شرکت در کلاس های رفع اشکال برای دانش آموزانی که سال های قبل پکیج را خریداری کردند در درس زیست شناسی و شیمی که اساتید همدانی و سلوکی آن را برگزار می کنند امکان پذیر نیست مگر آن که پکیج های مربوط به این دوتا درس را از موسسه خریداری کنند.

تاریخ شروع و پایان و تایم کلاس های آنلاین

پروژه مخصوص کنکوری های 1402 از تیرماه 1401 رونمایی خواهد شد.

کلاس های رفع اشکال و کارگاه های درسی از یک ماه بعد آن یعنی از مرداد ماه شروع به کار خواهد کرد و دانش آموزانی که پکیج های تخصصی و همچین تشریحی را خریداری خواهند کرد به راحتی می توانند در این کلاس ها شرکت کنند و به صورت آنلاین با بهترین اساتید ایران در ارتباط باشند.

اساتید حرف آخر در کلاس های رفع اشکال سعی خواهند کرد که به تمامی سوالات و ابهامات دانش آموزها پاسخ دهند.

تاریخ پایان کلاس ها تا زمان کنکور خواهد بود و دانش آموزان در طول این مدت می توانند از مزیت ها و پشتیبان های اساتید به صورت رایگان بهره ببرنند.

منبع: سایت موسسه حرف آخر

استاد حامی وحدت

استاد حامی وحدت دبیر عربی حرف آخر

استاد سید حامی وحدت یکی از بهترین اساتید با تجربه عربی ایران در مقاطع متوسطه اول و متوسطه دوم می باشد این استاد با استفاده از روش های بسیار جذاب عربی را در بین دانش اموزان از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشد استاد وحدت با تجربه زیادی که در آموزش دارد سخت ترین مباحث عربی را برای دانش آموزان آسون می کند در ادامه تا آخر مقالات با ما همراه باشید تا با رزومه و نمونه تدریس هایی از این استاد را برای شما شرح دهیم.

بیوگرافی و رزومه استاد حامی وحدت

استاد وحدت در اکثر برنامه های تلویزیونی آموزش ،1 و … توانسته حضور پیدا کند و 23 سال سابقه تدریس در اکثر شهر ها و مدارس را دارد و با استفاده از تکنیک های ویژه خودش عربی را برای دانش آموزها شیرین کرده است.

استاد سید حامی وحدت از همان اوایل زندگی و دانشجویی عاشق عربی بود و در طول زندگی توانسته تمامی روش های ساده که به یاد گیری عربی کمک می کند را یاد بگیرد.

سرانجام در سال 1378 شروع به تدریس کرد که خوشبختانه یکی از باتجربه ترین اساتید عربی در ایران می باشد و در حال حاضر در موسسه حرف آخر به یکی از استاد های محبوب در بین دانش آموزها تبدیل شده است و در کنکور 1400 رتبه برترهای زیادی طبق تدریس استاد وحدت توانستند درصد بالای 90 درصد را بزنند.

ویژگی های سبک تدریس حامی وحدت

ویژگی های بسیار مهمی که استاد وحدت در تدریس هاش به چشم میخورد تدریس را به زبان ساده بدون حاشیه رفتن بیان می کند و دانش آموز با استفاده از این ویژگی مفهوم درس را به راحتی فرا می گیرند

استاد وحدت از اساتید موسسه حرف آخر می باشد که درس ها را به صورت کنکوری و همچنین تشریحی تدریس می کند و دانش آموزان پایه دهم،یازدهم و دوازدهم که می خواهند معدل خود را بالا ببرنند می توانند پکیج های تشریحی استاد وحدت را تهیه کنند و در آزمون های مدرسه و همچنین مدرسه های نمونه دولتی که آزمون و امتحان دارند بهترین نتیجه را کسب کنند.

استاد وحدت برای جذاب کردن تدریس و سرد نبودن تدریس از استاد یار به اسم مهرداد مشایخی در تمامی تدریس های خود استفاده کرده است تا دانش آموزانی که آموزش را می بینند دیگر در ذهن خود ابهامی نباشد چون استاد مشایخی تمامی سوالات و نکات را در موقه تدریس از استاد اصلی می پرسد و دانش آموزها با سوالات و جواب کامل آنها سراغ فصل های دیگر می روند.

سابقه، تحصیلات و تالیفات استاد وحدت در عربی

دانش آموزانی که می خواهند در امتحانات تشریحی نهایی از کنکور 1402 به بعد بهترین نتیجه را کسب کنند باید استادی را انتخاب کنند که علاوه بر انرژی بالا در تدریس سابقه تدریس زیادی داشته باشد که خوشبختانه استاد وحدت در این زمینه در ایران اول است.

 • مدرس عربی پایه دهم،یازدهم و دوازدهم همچنین متوسطه اول(هفتم،هشتم و نهم) حرف آخر
 • ارائه نوشتن مجله راهیان دانشگاه در سازمان سنجش
 • مولف کتاب کنکور عربی
 • مدرس بهترین مدرسه های تهران و حومه تهران
 • استاد پروازی همدان،تبریز،اصفهان،شیراز و …
 • تدریس در مدرسه های علوی،فرزانگان،اندیشه، نمونه دولتی ، سمپاد و …
 • حل سوالات کنکور سراسری 91 تا 1400 در قالب vod حرف اخر
 • طراحی سوالات مربوط به آزمون های شبیه ساز و سوالات احتمالی کنکور
 • ارائه کلاس های رفع اشکال عربی
 • و …

اینستاگرام حامی وحدت استاد عربی

استاد وحدت یکی از اساتید فعال در فضای مجازی است که دانش آموزانی در طول سال سوال و یا مشکلی دارند می توانند با استاد حامی وحدت در ارتباط باشند و سوالات خود را بر طرف کنند

استاد وحدت با استفاده از تکنیک های ویژه خود در اینستاگرام سعی دارد که دانش اموزان را با نکات طلایی خود آشنا کند.

اینستاگرام استاد وحدت لینک زیر است:

@hami_vahdat

پکیج ها و بسته های عربی استاد وحدت در موسسه حرف آخر

بسته های کنکوری و تشریحی استاد وحدت در موسسه حرف آخر برای دانش آموزان متوسطه اول و متوسطه دوم با ضبط جدید شامل موارد زیر است.

 • عربی سال هفتم حرف آخر
 • عربی جامع کنکور
 • عربی پروژه 6040 حرف آخر
 • عربی تشریحی سال دوازدهم+کلاس رفع اشکال و کارگاه شب امتحان (رشته انسانی،تجربی و ریاضی)

ویس توضیحات استاد حامی وحدت در مورد پکیج های تشریحی عربی

نظرات دانش آموزها عربی استاد حامی وحدت چطوره؟

استاد حامی وحدت طی چند سال گذشته که در حرف آخر مشغول به همکاری است دانش آموزان زیادی را به خود علاقمند کرد که شاید سوال خیلی از دانش آموزان این باشد که عربی استاد حامی وحدت خوبه؟یا نه؟

جواب این پاسخ را می توانیم در نتایج رتبه برترهای سال 1400 که تعداد بالایی از دانش آموزان طبق پکیج استاد وحدت توانستند درصد های بالایی بزنند می توانیم دید که بهترین استاد عربی در حال حاضر در ایران استاد وحدت است.

نظرات برخی از دانش اموزانی که طبق کلاس و پکیج های استاد وحدت پیش رفتند می توانید در زیر ببینید.

استاد حامی وحدت
استاد حامی وحدت

نمونه تدریس عربی استاد حامی وحدت

دانش اموزانی که می خواهند نمونه تدریس استاد وحدت را ببیند در زیر گذاشتیم.

نمونه تدریس پکیج تشریحی عربی

نمونه تدریس پایه هفتم اول متوسطه

منبع: موسسه حرف آخر

استاد علی سلوکی

استاد علی سلوکی دبیر شیمی حرف آخر

استاد علی سلوکی یکی از اساتید با تجربه کنکور و دبیرستان می باشد که شیمی سه سال رشته تجربی و ریاضی با زبان شیرین و استفاده از الگو های جذاب تدریس کرده است و دانش آموزانی که می خواهند در آزمون ها آزمایشی شرکت کنند به راحتی می توانند درصد 100 را در کنکور و نمره 20 را در مدرسه کسب کنند تا آخر مقاله با ما همراه باشید تا رزومه کامل استاد سلوکی را به صورت کامل برای شما عزیزان شرح دهیم.

بیوگرافی و رزومه استاد علی سلوکی

استاد سلوکی در اکثر مدارس و مدرسه ها تجربه و سابقه درخشانی دارد و در شبکه های تلویزیونی و رسانه ملی ایران شیمی را برای تمامی مردم ایران تدریس کرده است تجربه کاری یکی از فاکتکور های بسیار مهم است که یک استاد را پخته می کند که خوشبختانه استاد علی سلوکی با تجربه بیش از 15 سال در زمینه آموزش شیمی تمامی فصل های شیمی را به ساده ترین شکل ممکن برای دانش اموزان توضیح می دهد.

استاد سلوکی یکی از بهترین اساتید شیمی در ایران است که با استفاده از سبک آموزشی نوین در حرف آخر شیمی را به ساده ترین شکل ممکن برای دانش آموزان آماده کرده است.

ویژگی های سبک تدریس استاد سلوکی حرف آخر

شیمی استاد سلوکی یکی از بهترین تدریس ها جذاب و عالی برای دانش آموزان است که دانش آموزان 50 الی 70 درصد شیمی را فقط در طی پنج شش ساعت می توانند یاد بگیرند.

سبک تدریس کلاسی استاد سلوکی دارای ویژگی ها زیر می باشد:

 • تدریس 0 تا 100 شیمی کنکور همراه با حا تست
 • لهن جذاب و گیرا و تدریس بدون حاشیه
 • حل انواع تست های تالیفی و شبیه ساز کنکور
 • آموزش کامل شیمی بر اساس نقشه راه
 • ارائه جزوه های ویژه در کنار فیلم های آموزشی
 • پرسش و پاسخ های زیاد هنگام تدریس در کنار استاد عبدالرضا منتظری
 • حل و پاسخ سخت ترین سوالات کنکوری شیمی با ساده ترین روش آموزشی
 • رفع کلاس های رفع اشکال در وبینار و کلاس های آنلاین

سابقه و تحصیلات استاد سلوکی در شیمی کنکور

استاد علی سلوکی از اساتیدی است که عاشق شیمی بوده و همواره در تمامی تجربه تدریس خود دنبال روشی است که حل مسائل شیمی به سادترین روش ممکن برای دانش آموزان باشد.

این استاد عزیز در طول دانشگاه و همچنین دبیری شیمی مقاله های زیادی را به اسم خود ثبت کرده است و از اساتید با تجربه و شیمی شناسی در زمینه مدرسه و کنکور است و در زیر به خلاصه ای از سابقه کاری ایشان اشاره می کنیم:

 • مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مواد گرایش شناسایی و گرایش انتخاب مواد
 • استاد شبکه های آموزش،یک،سه و … در رسانه ملی
 • مدرس و آموزش در موسسه رهپویان دانش و اندیشه
 • مدرس و طراحی سوال در آموزشگاه قلمچی
 • اولین استاد کلاس های آنلاین
 • برگزاری همایش در تهران و استاد های ایران
 • استاد پروازی و تدریس در مدرسه های نمونه دولتی،سمپاد،فرزانگان و …
 • استاد شیمی موسسه حرف آخر و همکاری با استاد منتظری
 • طراحی آزمون و سوالات شبیه ساز کنکور

تالیفات استاد شیمی علی سلوکی

استاد سلوکی تالیفات زیادی را در طول این چند سال از تدریس خود ارائه کرده است که در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم.

 • مولف کتاب نانو فناوری و فرآورد های نانوی مواد
 • مولف کتاب های شبیه ساز کنکور
 • طراح و مولف سوالات و کتاب تابستان قلمچی
 • کتاب حل سوالات سراسری 90 تا سال 1400
 • مولف جزوه های شیمی در پایه های دهم،یازدهم و دوازدهم
 • تدریس شیمی برای موسسه های کنکوری در ایران
 • تدریس شیمی جامع در کنار استاد منتظری برای حرف آخر

اینستاگرام استاد سلوکی مدرس درس شیمی

دانش آموزانی که علاقمند به ارتباط با استاد سلوکی هستند می تواند به تنها پیج رسمی ایشان از طریق لینک زیر ارتباط برقرار کنند تا در هنگام همایش ها و کلاس های رفع اشکال بتوانند با خبر شوند.

آی دی اینستاگرام استاد علی سلوکی

@a.soloki

دانش آموزان حرف آخر که پکیج های شیمی سه سال حرف آخر را خریداری کردند می توانند برای شرکت در کلاس های رفع اشکال وارد پیج شوید تا ابهامات شما برطرف شود.

پکیج ها و بسته های استاد سلوکی در موسسه حرف آخر

بسته های آموزشی استاد سلوکی برای موسسه حرف آخر به صورت کاملا مفهومی آماده شده است و دانش آموزانی که با تدریس آبدیت ایشون آشنا می شوند درس شیمی را به ساده ترین نحو ممکن یاد می گیرند.

شیمی استاد سلوکی به صورت دو استاده می باشد یعنی در کنار استاد اصلی یکنفر تمامی ابهامات تدریس که احتمال دارد برای دانش آموزها پیش بیاد می پرسد تا دیگر برای دانش آموزها کسل کننده نباشد.

بسته ها و پکیج های استاد علی سلوکی شامل موارد زیر است:

 • شیمی مفاهیم دهم حرف آخر
 • کتاب کار مفاهیم شیمی دهم
 • شیمی مفاهیم یازدهم حرف آخر
 • کتاب کار مفاهیم یازدهم
 • شیمی مفاهیم دوازدهم حرف اخر
 • کتاب کار مفاهیم دوازدهم
 • مسائل جامع شیمی حرف آخر

دانش آموزانی که در کنکور سراسری 1402 و یا سال های آینده می خواهند در کنکور سراسری شرکت کنند در طرح های مخصوص حرف آخر شرکت کنند تا علاوه بر پکیج کامل شامل مشاوره و برنامه ریزی ویژه شوند.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران حرف آخر تماس بگیرید.

02166000362📞

نظرات دانش آموزان شیمی علی سلوکی چطوره؟خوبه؟

سوال خیلی از دانش آموزان این است که آیا شیمی علی سلوکی خوبه یا نه؟سبک تدریسش چطوره؟

جواب این سوال را به صورت کوتاه برای شما عزیزان توضیح می دهیم استاد سلوکی با استفاده از سبک انیمیشنی و نقشه را و همچنین ایجاد کمک استاد در کنار استاد اصلی باعث شده است دانش آموزانی که صفر صفر هستند با استفاده از این پکیج آموزشی به مرز 100 درصد برسند.

با اقتدار شیمی استاد سلوکی آبدیت ترین پکیج آموزشی سال می باشد و دانش آموزان با خیال راحت می توانند طبق این استاد پیش بروند.

دانش آموزان برای نظرات در مورد استاد سلوکی می تواند در کامنت ها به بقیه کمک کنند.

نمونه تدریس های علی سلوکی مدرس شیمی کنکور

دانش آموزانی که می خواهند با سبک تدریس استاد علی سلوکی بیشتر اشنا شوند می توانند نمونه تدریس هایی که در زیر است را ببینند.

در کلیپ زیر نمونه تدریس استاد علی سلوکی با استاد منتظری در روش ابداعی محاسبات سریع استاد منتظری را می توانید ببینید.

سوالات متداول دانش آموزان

1) استاد علی سلوکی کیست و سبک تدریسش به چه شکلی است؟

استاد علی سلوکی یکی از بهترین اساتید شیمی در ایران می باشد که در حرف آخر مشغول به تحصیل است و پکیج استاد سلوکی آبدیت ترین شیمی در ایران است که دانش اموزان با روش های ابداعی استاد سلوکی می توانند به تمامی سوالات کنکور و مدرسه پاسخ دهند و سبک تدریس استاد سلوکی بر اساس الگو و نقشه راه است.

2)برای خرید و اطلاعات بیشتر در مورد استاد سلوکی چکار کنم؟

کافی است با شماره هایی که در زیر درج شده است تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.
02166000362
09120034203

استاد محمد همدانی

استاد محمد همدانی دبیر زیست حرف آخر

استاد محمد همدانی از اساتید برتر و با تجربه زیست شناسی کنکوری و تشریحی حرف آخر در ایران است که با سبک تدریس جدید و نوینی که ارائه کرده است توانسته زیست را به شیرین ترین حالت برای دانش آموزان تدریس کنند در این مقاله به رزومه کامل استاد همدانی می پردازیم تا دانش آموزانی که برای کنکور 1402 به بعد آماده می شوند بتوانند بهترین استاد زیست را انتخاب کنند.

بیوگرافی و رزومه استاد محمد همدانی

استاد محمد همدانی از اساتید شبکه آموزش، شبکه 1 و … می باشد و طی سال های گذشته در موسسه های کنکوری و بهترین مدارس ها توانسته که زیست شناسی را برای دانش آموزان رشته تجربی به نحوه احسن تدریس کنند.

از ویژگی های خاص این استاد می توانیم به قدرت بیان و انتقال مفاهیم اطلاعات به دانش آموزان اشاره کنیم که با لهن عالی و جذاب زیست شناسی از صفر تدریس می کند و تمامی مطالب را برای دانش آموزان تحلیل می کند تا دیگر ابهامی در ذهن دانش آموز به وجود نیاد.

ویژگی های سبک تدریس استاد همدانی

اگر بخواهیم ویژگی های سبک تدریس استاد محمد همدانی را به زبان ساده برای دانش آموزان رشته تجربی بیان کنیم به صورت کوتاه شامل موارد زیر است:

 • آموزش از صفر تا صد
 • لحن جذاب و گیر
 • بدون حاشیه و فیلم بازی کردن الکی موقه تدریس
 • مناسب تمامی دانش آموزان نظام جدید و قدیم
 • حل تعداد زیادی از تست های کنکور سراسری
 • آموزش دو استاده در موسسه حرف آخر
 • استفاده از جلوه های تصویری و انیمیشنی در ضبط جدید 1401
 • بهترین استاد کلاس های آنلاین

سوابق تحصیلات استاد همدانی در زیست شناسی

سوابق تحصیلی یکی از فاکتور های بسیار مهم هر استادی می باشد چون یک استاد خوب کنکوری علاوه بر اینکه تحصیلات بالایی داشته باشد باید سابقه تدریس در مدارس و موسسه های کنکوری زیادی را داشته تا بتواند دانش آموز را سرشار از آموزش جامع و کاملتری کند.

استاد همدانی سابقه زیادی در موسسه ها و مدارس از جمله موارد زیر را دارد:

 • مدرس زیست شناسی پایه دهم،یازدهم و دوازدهم حرف آخر
 • مدرس بهترین مدرسه های تهران
 • استاد پروازی استان و شهرهای ایران
 • تدریس در مدارس علوی ، کوشش ، اوج همدان ، فرزانگان،اندیشه، نمونه دولتی ، سمپاد و …
 • حل سوالات کنکور سراسری 91 تا 1400 در قالب کتاب در انتشارات خیلی سبز، مهر و ماه و بیست
 • طراحی سوالات مربوط به آزمون های آنلاین موسسه تخت سیاه و همچنین موسسه آموزشی دانشروم
 • همکاری با استاد منتظری در تدریس های ضبط 1401

تالیفات استاد زیست شناسی همدانی

استاد برتر ایران شامل تالیفات زیادی است که در زیر به برخی از آنها می پردازیم:

 • طراحی 10 آزمون جامع انتشارات تخت سیاه
 • مولف طراحی تست های طبقه بندی شده 40 استاد و زیست شناسی انتشارات نانو
 • تالیف زیست شناسی سال 10 و 11 سیمی انتشارات گاج
 • مولف 6 جلدی نظام قدیم و 3 جلدی نظام جدید دو پینک زیست شناسی جامع
 • مولف زیست انسانی در انتشارات مهر و ماه
 • حل سوالات زیست شناسی صحیح و غلط مهر و ماه
 • کتاب کمک آموزش زیست 2 و 3 مهر و ماه

اینستاگرام دکتر محمد همدانی مدرس زیست شناسی

استاد همدانی از اساتید فعال در فضای مجازی هم است تا بتواند رفع اشکال دانش آموزان را بر طرف کند و دانش آموزانی که می خواهند با سبک تدریس استاد همدانی ایشان بیشتر آشنا شوند می توانند وارد اینستاگرام ایشون هم شوند.

اینستاگرام استاد محمد همدانی آی دی زیر است

@biohamedani

دانش آموزان حرف آخر که پکیج های سال دهم ،یازدهم و دوازدهم حرف آخر را خریداری کردند می توانند برای شرکت در کلاس های رفع اشکال وارد پیج شوید تا ابهامات شما برطرف شود.

پکیج ها و بسته های آموزشی زیست استاد همدانی در حرف آخر

استاد محمد همدانی

بسته های کنکوری دکتر همدانی در حرف آخر برای دانش آموزان سال دهم تا دوازدهم با بهترین سبک آموزشی تدریس شده است و زیست شناسی حرف آخر شامل موارد زیر است.

 • زیست دهم حرف آخر + جزوه
 • زیست یازدهم حرف آخر + جزوه
 • پکیج زیست گیاهی جامع + جزوه
 • پکیج زیست ژنتیک جامع + جزوه
 • زیست دوازدهم حرف اخر + جزوه
 • کلاس های رفع اشکال
 • پکیج مشاوره زیست شناسی

دانش آموزانی که می خواهند در کنکور سراسری 1402 و 1403 و بقیه سال ها با بهترین منابع آموزشی و برنامه ریزی و مشاوره پیش بروند حتما در طرح ویژه حرف آخر شرکت کنند تا بتوانند رتبه برتر شوند.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران حرف آخر تماس بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد دوره های استاد همدانی و دریافت محصولات رایگان حتما تماس بگیرید

02166000362📞

نظرات دانش آموزان زیست همدانی چطوره؟خوبه؟

سوال خیلی از دانش آموزان این است که آیا این استاد خوبه؟سبک تدریس استاد همدانی به چه شکلی است؟

جواب این سوال را شما دانش آموزان عزیز می توانید در سبک تدریسی که خودتون می بینید دریابید

ضبط تدریس استاد همدانی آبدیت ترین زیست شناسی ایران است که با ادغام سبک نوین و تکنولوژی جدید آموزشی حرف آخر توانسته محبوب ترین زیست شناسی را در 1401 باشد.

نمونه تدریس زیست محمد علی همدانی حرف آخر

دانش آموزانی که قصد دارند با زیست آبدیت جدید استاد همدانی بیشتر آشنا شوند حتما در این صفحه به مرور تدریس های بیشتری قرار می دهیم.

همانطور که در نمونه تدریس زیست زیر می بینیم استاد همدانی در کنار استاد منتظری زیست را ضبط کردند.

نمونه تدریس زیست مبحث عمل دم و بازدهم تهویه ششی با الگوی های همدانی تدریس شدند.

دانش آموزان برای نظرات در مورد استاد همدانی می تواند در کامنت ها به بقیه کمک کنند.

سوالات متداول دانش آموزان

1)سبک تدریس زیست استاد محمد علی همدانی به چه شکلی است؟

استاد همدانی یکی از بهترین اساتید زیست شناسی در ایران می باشد که بر اساس الگو و انیمیشن زیست را تدریس کردند همچنین برای اینکه در طول تدریس ابهامی به وجود نیاد استاد عبدالرضا منتظری در کنار استاد همدانی نقش دانش آموز را بازی می کند.

2)نحوه خرید و ثبت نام در طرح ها و کلاس های رفع اشکال استاد همدانی؟

برای ثبت نام در طرح های ویژه کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید.
02166000362
09120034203

شماره حساب موسسه حرف آخر

شماره کارت موسسه حرف آخر

شماره کارت موسسه حرف آخر سوال خیلی از دانش آموزها می باشد که برای خرید محصولات حرف آخر می خواهند با اعتماد کامل مبلغ را واریز کنند و بسته به صورت غیرحضوری دست شون برسه حرف آخر شماره کارت های زیادی دارد که باعث سردر گمی خیلی از دانش آموزها شده است و ما در این مقاله که توسط سایت مرکزی حرف آخر نوشته شده است کاملا شیوه خرید محصولات حرف آخر را توضیح خواهیم داد.

هدف از شماره کارت و شماره حساب حرف آخر

متاسفانه در روزگار امروزه اگر کسی به اطراف خودش بی توجه باشد سریع در دام کلاه برداران و افراد سودجو که هدف شون خالی کردن جیب امثال من و شماها هستند.

مخصوصا قشر تحصیل کرده که افرادی سالم هستند و به همه باور و اعتماد دارند سریع گیر این افراد می روند و پول و سرمایه زیادی را از دست می دهند و بعدا که بخواهند شکایت کنند باید پنج شش سال پیگیر شوند تا شاید خبری از کلاهبرداری افراد سود جو شوند.

هدف ما خریدی ایمن و بدون دلهره و ارائه محصولات اورجینال و مشاوره و برنامه ریزی رایگان در طول این مسیر می باشد.

خرید اینترنتی و مجازی در روزگار امروزه کار را برای خیلی ها راحت کرده و با سفارش محصول یا کالایی به صورت غیرحضوری در کمتر از دو الی سه روز می تواند تحویل بگیرد که خوشبختانه شما دانش آموزهای گرامی با اعتماد به سایت مرکزی حرف آخر که تنها نمایندگی و دفتر فروش را در تهران دارد می توانید محصول و پکیج های آموزشی خود را سفارش بدهید و شامل مشاوره و برنامه ریزی رایگان هم شوید.

کلاهبرداری های حرف آخر

برای مطالعات بیشتر می توانید این مقاله را هم مطالعه کنید

دانش آموزانی که با حرف آخر در طول روز در ارتباط هستند جامعه آماری زیادی را تشکیل می دهند و در سایت مرکزی حرف آخر قصد داریم به تمامی کلاهبرداری هایی که احتمال دارد برای شما پیش بیاد را اطلاع دهیم.

هدف از شماره کارت موسسه حرف آخر برای خرید محصولات ابتدایی تا کنکور می باشد که دانش آموزان بتوانند به صورت غیرحضوری پکیج های حرف آخر را خریداری کنند.

شیوه های خرید محصولات حرف آخر توسط دانش آموزان

 • شماره حساب موسسه حرف آخر(شماره حساب حرف آخر مهر)
 • خرید با شماره کارت موسسه حرف آخر(شماره کارت حرف آخر مهر)
 • شماره شبای موسسه حرف آخر
 • خرید به صورت حضوری و پوز از دفتر مرکزی حرف آخر
 • سفارش آنلاین فروشگاه سایت مرکزی حرف آخر به صورت اینترنتی
شماره حساب حرف آخر مهر
شماره حساب حرف آخر مهر

دریافت شماره حساب موسسه حرف اخر

دانش آموزان معمولا از طریق تلویزیون یا اینترنت با موسسه حرف آخر آشنا می شوند و بعد از مشاوره گرفتند از طریق مشاوران ارشد موسسه حرف آخر اقدام به پرداخت وجه می کنند و به دلیل کلاهبرداری های زیادی که وجود دارد تردید دارند و می خواهند بدانند که آیا شماره حساب یا شماره کارت موسسه حرف آخر درسته یا نه ؟!!

که برای تایید شماره حساب حتما با سایت مرکزی حرف آخر تماس بگیرید تا به اپراتور موسسه وصل شوید و شماره کارت حرف آخر را دریافت کنید.

شماره سایت موسسه حرف آخر

02166000362📞

با توجه به قانون موسسه حرف آخر درج شماره کارت در سایت حرف آخر تخلف محسوب می شود از شما والدین و دانش آموزان عزیز خواهش می کنیم که با شماره هایی که در بالا درج شدند تماس بگیرید تا شماره حساب ، شماره کارت و شبا را دریافت کنید.

شماره حساب حرف آخر مهر یا عبدالرضا منتظری

شماره کارت حرف آخر مهر
شماره کارت حرف آخر مهر

واریز پول به منظور سفارش محصولات حرف آخر در موسسه حرف آخر فقط و فقط از طریق شماره کارت و شماره حساب حرف آخر انجام می شود.

موسسه حرف آخر از سال 90 شروع به کار کرد که در سال های اول تمام سفارشات حرف آخر از طریق شماره کارت عبدالرضا منتظری بود ولی بعدا برای راحتی کار شماره کارت به اسم خود موسسه حرف آخر تغییر کرد.

سوالاتی که برای دانش آموزها احتمالا به وجود بیاد شامل موارد زیر است:

سفارش محصولات به صورت آنلاین بهتر است یا مشاوران؟

دانش آموزهایی که هیچ اطلاعاتی در مورد پکیج های حرف آخر ندارند به هیچ عنوان آنلاین سفارش ندهند و قبل از آن با یک مشاور با تجربه صحبت کنید و مشاوره بگیرید.

راه حلی وجود دارد که پول را به صورت کارت به کارت واریز نکنیم؟

تنها راه حل دریافت حضوری است باید آدرس موسسه را از مشاوران دریافت کنید

خرید از طریق شماره کارت موسسه حرف آخر

یکی از راه های خرید پکیج های موسسه حرف آخر از طریق انتقال کارت به کارت توسط اپلیکشن گوشی یا باجه های بانکی می باشد

دانش آموز بعد از اینکه مبلغ را به حساب موسسه حرف آخر کارت به کارت می کند بسته دو الی چهار روز کاری دست شون می رسد به دلیل اینکه طبق قوانین موسسه حرف آخر درج شماره کارت مدیر موسسه حرف آخر در فضای مجازی تخلف محسوب می شود شما با تماس با مشاورین ارشد موسسه حرف آخر و یا اپراتور های سایت مرکزی شماره کارت  را دریافت کنید.

02166000362📞

صحبت های استاد منتظری در مورد شماره کارت حرف آخر را در کلیپ زیر می توانید ببینید تا با اطمینان محصولات را سفارش دهید

به دلیل کلاهبرداری های صورت گرفته استاد منتظری کلیپی را برای تمام دانش آموزان حرف آخری ضبط کرده است که دانش آموزان بدون هیچ استرس و دلهره ای محصولات را سفارش دهند و با خیال راحت برای کنکور 1401 و 1402 شرکت کنند.

برای شرکت در تمام طرح های موسسه حرف آخر مانند طرح نخبگان ، طرح برنامه 1000 ساعته و چهار ماهه و پروژه 6040 دانش آموز باید هر پولی را که واریز می کند به اسم موسسه حرف آخر باید باشد و غیر این مورد تایید ما نمی باشد.

دریافت شماره حساب حرف آخر مهر

تمام شماره کارت و شماره حساب های انتشارات حرف آخر که از طریق سفارش غیرحضوری انجام می شود به اسم حرف آخر مهر است.

دانش آموزان به راحتی می توانند بسته هایی را که می خواهند را سفارش دهند البته اگر غیر شماره کارت و حساب انتشارات کارت حرف آخر مهر شماره دیگه ای به شما داده شد به هیچ عنوان اعتماد نکنید و سریع با خط مرکزی موسسه حرف آخر تماس بگیرید.

شماره کارت و شماره حساب حرف آخر مهر برای بانک مسکن می باشد و دانش آموزان می توانند با مشاوران سایت مرکزی این سایت تماس بگیرند تا به آنها تقدیم کنیم

به چه شکلی پول به حساب حرف آخر واریز شود؟

اکثر حساب های موسسه حرف آخر مربوط به بانک مسکن می باشد و دانش آموزان از تمامی عابر بانک ها می توانند پول را به صورت کارت به کارت یا از طریق فیش بانکی واریز کنند و عکس فیش را به حرف آخر بفرستند تا محصولات انتخاب شود و بسته هر چه سریع تر به پست تحویل داده شود

بانک های نظیر:بانک ملی ، بانک تجارت ،بانک صادرات ،بانک سپه،بانک ملت ، بانک سینا،بانک سامان،بانک اقتصادوین و بانک مسکن و … می توانید انتقال وجه صورت بگیرد

خرید از طریق شماره شبای موسسه حرف آخر

دانش آموزهایی که می خواهند پول به حساب موسسه حرف آخر واریز کنند و مبلغ پرداختی بیشتر از 3 میلیون (البته در ایام کرونا 10 میلیون شده است)می باشد نیاز به شماره شبای موسسه حرف آخر دارند تا به عنوان مثال مبلغ 10 میلیون یا بیشتر را یکجا انتقال دهند برای دریافت شماره شبای موسسه حرف آخر حتما با شماره ثابت سایت مرکزی تماس بگیرید

تا با خیال راحت خرید امن را داشته باشید چرا که موسسه حرف آخر در قبال کلاه برداری های صورت گرفته که بعضی از افراد که جزو حرف آخر نیستند و محصولات کپی و غیر اورجینال را معرفی می کنند و به سادگی خیلی از دانش آموزها بهشون اعتماد می کنند که هیچ مسولیتی را در قبال این جور ماجراها قبول نمی کند.

خرید از طریق حضوری و پوزدفتر مرکزی حرف آخر

حضوری خرید کردن بدون کارت به کارت
حضوری خرید کردن بدون کارت به کارت

دانش آموزانی که ساکن تهران هستند و می خواهند که خودشان حضوری محصولات را دریافت کنند می توانند با تماس با مشاورین موسسه حرف آخر آدرس موسسه حرف آخر را دریافت کرده و در زمان مشخص بروند و محصولات را خریداری کنند و همونجا کارت بکشند البته دانش آموزها و والدین شهرستان ها هم می توانند حضوری بروند و محصول را بخرند برای اطلاعات بیشتر با سایت مرکزی حرف آخر تماس بگیرید.

در زمان تعطیلات (مانند دوران کرونا یا تعطیلات رسمی شهادت و …) پیشنهاد می شود که به صورت غیرحضوری سفارش دهید.

خرید از طریق فروشگاه سایت مرکزی حرف آخر به صورت اینترنتی

برای خرید اینترنتی به روی آموزش خرید آنلاین محصولات حرف آخر کلیک کنید تا به راحتی آموزش ببینید و محصولات را سفارش بدهید در این خرید رمز دوم و CVV2 یا رمز پویا لازم است با خرید اینترنتی از سایت مرکزی حرف آخر https://harfeakhariam.com/ محصولات  با اطمینان و به سرعت طی 2 الی 4 روز تحویل خواهید گرفت.

این سایت دارای نماد اعتماد می باشد و دانش آموزان با خیال راحت می توانند تمام سفارشات های خود را ثبت کنند و بسته بعد از چند روز دست شما می رسد البته کارشناسان ما بعد از اینکه شما محصولات را به صورت آنلاین سفارش دادید با شما تماس خواهند گرفت

شماره کارت عبدالرضا منتظری مدیر موسسه حرف آخر

مدیر موسسه حرف آخر استاد عبدالرضا منتظری عزیز می باشد که ریاضیات موسسه را تدریس کرده و بینان گذار موسسه هم می باشد ومبلغ واریزی به حساب ایشان واریز می شود برای تایید شماره کارت استاد منتظری حتما با مشاوران سایت مرکزی تماس بگیرید تا راهنمایی شوید چون شماره کارت ایشان در فضای مجازی جزو تخلفات موسسه است و نمی شود درج شود.

شماره کارت حرف آخر مهر
دریافت شماره کارت حرف آخر مهر

کلام آخر قبل از خرید هر محصولی حتما تحقیق کنید تا با اطمینان و دلهره سفارش دهید و خدایی نکرده در حاشیه و نارحتی نیفتید مخصوصا برای دانش آموزهایی که نزدیک کنکور هستند چون تمرکز بالا و در حاشیه نرفتن یکی از عوامل موفقیت در کنکور می باشد.

  برای دریافت مشاوره رایگان توسط رتبه برترها
  و
  همچنین پکیج رایگان درسی
  اطلاعات زیر را وارد کنید

  خرید محصولات حرف آخر از طریق لینک پرداخت

  دانش آموزانی که می خواهند محصولات حرف آخر را به صورت آنلاین سفارش دهند می توانند قیمت محصولات حرف آخر را با تخفیف حساب کنند.

  لینک پرداخت آنلاین حرف آخر با تماس با مشاوران حرف آخر می توانید دریافت کنید.

  ارتباط با مشاوران حرف آخر جهت دریافت شماره کارت حرف آخر

  برای اطلاع از لیست قیمت های موسسه حرف آخر و ارتباط با مشاوران ارشد موسسه حرف آخر حتما با شماره سایت مرکزی حرف آخر تماس بگیرید تا  مشاوران دپارتمان موسسه حرف آخر به صورت کاملا رایگان شما را همراهی و راهنمایی کنند

  02166000362📞

  09120034203📞

  منبع:سایت مرکزی موسسه حرف آخر

  سوالات متداول دانش آموزها

  1) یکی از مشاورها تماس گرفته و شماره کارتی به من داده است آیا پول واریز کنم؟

  اگر از طریق تلویزیون یا سایت مرکزی حرف آخر با موسسه حرف آخر آشنا شدید حتما برای سفارش محصولات باید به اسم موسسه موسسه حرف آخر پول واریز کنید اگر غیر این باشد اعتماد نکنید و سریع با شماره های زیر تماس بگیرید.
  02166000362📞
  09120034203📞

  2)شیوه های انتقال وجه برای خرید محصولات حرف آخر به چه شکلی می باشد؟

  از چند طریق مختلف می توانید خرید کنید.
  1- از طریق مشاوران حرف آخر می توانید شماره کارت حرف آخر را دریافت کنید.
  2-می توانید به صورت حضوری تشریف بیارید و اونجا هزینه را پوز بکشید
  3- می توانید آنلاین محصولات را خریداری کنید
  برای اطلاعات بیشتر با خط مرکزی 02166000362📞 تماس بگیرید

  کلاهبرداری موسسه حرف آخر

  کلاهبرداری موسسه حرف آخر

  موسسه حرف آخر با مدیریت استاد عبدالرضا منتظری در سال های اخیر از بهترین ها در عرصه آموزش کنکور و از بزرگترین انتشارات معتبر در سطح کشور بوده است و همواره رتبه برترهای زیادی را روانه دانشگاه های بزرگ کرده است و خوشبختانه افرادی که با موسسه حرف آخر جلو رفتند به این امر پی بردند و در این بخش با واقعیت و کلاهبرداری موسسه حرف آخر بحث میکنیم.

  آیا حرف آخر کلاهبردار یا کلاهبرداری می کند؟!!!

  موفقیت روزافزون حرف آخری ها در آزمون سراسری و رضایت دانش آموزان از نحوه تدریس و یادگیری،نشان دهنده این است که روند رشد و ترقی حرف آخرهمچنان ادامه دارد.

  از اتهاماتی که همواره افراد ناموفق و تنگ نظر نسبت به حرف آخر روا داشته اند، کلاهبرداری موسسه حرف آخر است.

  بحث امروز ما هم در ارتباط با همین اتهام می باشد.

  بحث متهم شدن حرف آخر به کلاه برداری از سمت افراد تنگ نظر،بحث جدیدی نیست!

  از همان ابتدا که موسسه حرف آخر شروع به فعالیت کرد،قاعدتا برخی از موسسات و اشخاص سعی در سنگ پراکنی در مسیر پیشرفت حرف آخر را داشتند.

  امروزه که موسسه حرف آخر در چند سال اخیر،برند معتبر و شناخته شده ای در ایران شده است،همچنان هستند کسانی که سعی بر این دارند که با قدرت بیشتری این شایعات را حواله حرف آخر بکنند.

  با روی کار آمدن موسسه کنکوری حرف آخر،درامد موسسات بزرگ بسیار کاهش یافت.

  این یکی از عواملی است که همواره باعث میشود بعضی از موسسات رقیب سعی در تخریب حرف آخر داشته باشند.

  و به یاد داشته باشید که هر زمان شخصی،موسسه ای و یا شرکتی کوبیده شود(نقد نه!!!کوبیده…!)نشان می دهد که آن شخص،موسسه یا شرکت راه درستی را در پیش گرفته و به سمت قله های موفقیت در حرکت است.

  سفارش اورجینال محصولات حرف آخر

  دانش آموزانی که با موسسه های کنکوری آشنا می شوند حتما قبل از خرید تحقیقات لازمه را در مورد سبک تدریس اساتید انجام دهند تا بدون هیچ مشکلی بهترین منبع آموزشی را خرید کنند.

  شماره هایی که در زیر درج شده است از بهترین مشاوران در زمینه کنکور منتظر شماها هستند که باهاشون تماس بگیرید و به صورت کاملا رایگان در تمام زمینه های کنکوری شما را راهنمایی می کنند.

  برای خرید محصولات حرف آخر با تخفیف ویژه به لیست قیمت محصولات حرف آخر مراجعه کنید و یا اینکه برای ارتباط با مشاورین ارشد سایت مرکزی با شماره های زیر تماس بگیرید:

  02166000362📞

  09120034203📞

  واقعیت های موسسه حرف آخر

  موسسه حرف آخر از ابتدا برخلاف سایر موسسات کنکوری شیوه نوین را در پیش گرفت و با استفاده از روش های پویا نمایی،انیمیشن ، الگو سازی و تصویر سازی،انقلابی در عرصه کنکور به پا کرد.

  قبل از موسسه حرف آخر موسساتی که در زمینه آموزش دیجیتالی فعالیت کنند،وجود داشته است،

  ولیکن حرف آخر با هوشمندی تمام از اشتباهات و نقاط ضعف موسسات پیشین تجربه گرفت و با تلاش و همت اساتید خبره و قدرتمندی که داشت سعی کرد آموزشی بی نقص را تقدیم دانش آموزان و داوطلبان کنکوری بکند.

  استاد منتظری بر این باور رسیده بود که زمان استفاده از روش های سنتی، آموزش با تخته سیاه و گچ در کشور به سر آمده است و با توجه به مفهومی شدن سوالات کنکور،دیگر نمیتوان مطالب،مفاهیم و فرمول ها را حفظ کرد،پس باید چاره ای اندیشید.

  این نکته ای بود که موسسه کنکوری حرف آخر به آن توجه نشان داد و حرف آخر را بر همین بنا تاسیس کرد و شاید این همان نقطه ضعفی است که در موسسات قبل از حرف آخر به چشم میخورد. که ما آن را پیش تر ذکر کردیم.

  ویژگی های برتر سبک تدریس اساتید حرف آخر

  • استفاده از انیمیشن و تصویر سازی
  • آموزش مفهومی و شهودی
  • استفاده از نقشه راه برای انسجام فکری
  • ارائه راه کار های ساده برای دروس محاسباتی
  • تدریس و تحلیل خط به خط مباحث کتاب
  • تدریس جامع همراه با جمع بندی
  • حل تست های کنکوری و تالیفی
  • زمان مناسب تدریس
  • تدریس در کوتاه ترین زمان با ماندگاری بالا
  • استفاده از الگو
  • کیفیت بالای ویدئوها
  • قرار دادن مشاور برای هر خریدار
  • تقویت حافظه بلند مدت و تصویری
  • قیمت مناسب

  را میتوان برشمرد.

  مدرسان حرف اخری در کنار پکیج بی نظیر و جامع خود، نحوه استفاده و برنامه ریزی را نیز برای دانش آموزان و داوطلبان قرار دادند

  با برنامه ریزی که اساتید در کنار دی وی دی های آموزشی برای دانش آموزان ارسال میکنند،داوطلبان میتوانند آموزش را فقط در 4 ماه با تمرین،تکرار زیاد وحل تست های آزمون های سراسری سال های گذشته به پایان رسانند و بهترین نتایج را در کنکور به دست بیاورند.

  برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه 4 ماهه می توانید به مقاله مربوط به برنامه 1000 ساعته حرف آخر مراجعه کنید.

  افتخار آفرینی برترین برند آموزشی،موسسه حرف آخر و استاد منتظری در اخبار ملی

  این گزارش مدتی پیش از اخبار سراسری شبکه یک پخش شد،که به اختصار محتوای این خبر را به عرض خوانندگان میرسانیم،گوینده خبر صحبت خود را این گونه آغاز می کند:

  در این سامانه با تکیه بر مدیریت زمان،محتوای آموزشی کتب درسی با استفاده از فناوری های جدید و پویا نمایی آماده کردند.

  همچنین خانوم مهرعبداللهی در مصاحبه با خبرنگار عنوان میکند که: کار ویژه حرف آخر جان بخشیدن و عمق بخشیدن به مفاهیم درسی است و الگوهای زیادی که جایگزین فرمول ها کردیم.

  گوینده خبر در ادامه میگوید:افزایش فرایند یادگیری،سرعت حل مسئله و ارتقا حضور ذهن برای دانش آموزان از جمله مزیت های این روش آموزشی  است که تحت نظارت وزارت اموزش و پرورش ارائه شده است.

  استاد منتظری در ادامه صحبت با خبرنگار میگویند:ما یک مدلی را تعبیه میکنیم که معلم محتوا و خوراک مناسبی داشته باشد و مدارس بتوانند این محتوا را تهیه کنند و معلم با استفاده از کنترلی که در اختیار دارد فضای کلاس را از گچ،تخته و وایت بورد به سیستم پویا نمایی تبدیل کند.

  در تکمیل این خبر گوینده ادامه می دهد:تبعین محتوای دروس از طریق اشکال سه بعدی برای دانش آموزان وتقویت نیم کره راست مغز،اهداف پیش رو در این روش آموزشی است که با تاییدیه وزارت ارشاد و اخذ استاندارد های جهانی روانه بازار شده است.

  چیزی که واضح است این است که اگر کلاهبرداری موسسه حرف آخر درست باشد راهی به صدا و سیما ندارد اما انتشارات حرف آخر با روش های نوین وکاربردی اش چندین بار در اخبار سراسری شبکه های مختلف مورد تجلیل قرار گرفته است.

  از دیگر افتخارات این انتشارات به حمایت کمیسیون ملی یونسکو از حرف آخر میتوان اشاره کرد.

  وهمچنین مدرک بین المللی آیکام از دانشگاه روش شناسی فرانسه

  تعدادی از حرف آخری های موفق در آزمون سراسری

  نام قبولی های حرف آخررتبه و رشته
  محمد رضا پادوییرتبه18 تجربی کنکور96
  هانایاریرتبه 12 تجربی
  رژین یاری رتبه 18 تجربی
  مهرداد زارع رتبه31 تجربی97
  رضا عطاپور رتبه34 ریاضی 96
  سروین سلیمان پور رتبه41تجربی97
  میثم فرهمندیرتبه39تجربی 97
  محمد رضاخوش رو رتبه59 تجربی97
  مهدی ایمانی رتبه66تجربی97
  مسعود خلیفه زاده رتبه107 تجربی96
  عرفان شهبازیرتبه101 تجربی97
  مجتبی سعادت پیشه رتبه390 تجربی96
  حسام مرادبیگی رتبه2ریاضی96
  فردین باربد رتبه 203 تجربی
  سجاد نوری رتبه71 تجربی
  آرمان رنجبررتبه 26 تجربی
  و .....و ...

        

  تمامی دانش آموزان حرف آخری این مطلب را تایید میکنند که اتهاماتی که به حرف آخر در زمینه مالی ، تدریس و آموزش زده شده کاملا اشتباه است و حرف آخر را از این اتهامات مبرا میدانند.

  مافیای کنکور چه کسانی هستند

  در این بخش می خواهیم توضیحاتی را در مورد مافیای کنکور به شما بدهیم و به تمام سوالات زیر پاسخ می دهیم

  • معنی مافیای کنکور؟
  • کدام موسسات کنکوری مافیای کنکور هستند؟
  • آیا استاد منتظری مافیای کنکور است؟
  • حسین احمدی مافیای کنکور است؟
  • آریان احمدی مافیای کنکور است
  • موسسه هایی نظیر گاج و قلمچی و خیلی سبز و … مافیای کنکور هستند؟

  در ادامه با ما مراه باشید تا توضیح های کاملی را در این زمینه به شما عزیزان بدهیم

  کلاهبرداری موسسه حرف آخر - مافیاهای کنکور کیست؟
  انتشارات مافیاهای کنکور

  متاسفانه سبک آموزشی در ایران به شکلی است که در کتاب درسی مدرسه مطالب آموزشی برای یاد گیری کنکور نیست و سال به سال هم از مطالب کتاب کم می شود و به همین علت موسسه هایی هستند که با انتشار کتاب های تستی و کمک آموزشی درآمد زایی می کند

  این موسسات در بین همه دانش آموزان هستند و هر دانش آموزی که وارد کلاس دهم به بعد می شود به فکر خرید این کتاب ها است و طبق آماری که توسط بزرگ ترین سایت کنکوری گرفته شده 98 درصد دانش آموزها از کتاب های کمک درسی و تستی استفاده می کنند که همین امر باعث شده است درآمد زایی بسیار زیادی برای این موسسه ها داشته باشد مافیای کنکور در واقع موسسه هایی است که گردش حساب خیلی بالایی دارند.

  این موسسات با حذف کنکور مخالفت می کنند و پشت پرده کاریی انجام می دهند که کنکور باقی بماند.

  موسسه حرف آخر و اساتید دیگر در مقایسه با انتشارات کتاب درآمدی به اون شکل ندارند چون گردش حساب انتشارات کتاب های درسی بالای هزاران میلیارد می باشد.

  کلاهبرداری های افراد سودجو به اسم حرف آخر

  کلاهبرداری موسسه حرف آخر که از طریق افراد غیر موسسه حرف آخر اقدام می گیرد می تواند شامل موارد زیر باشد:

  شماره حساب و شماره کارت موسسه حرف آخر:

  که خیلی از افرادی که با استفاده از صفحه های فیک در صفحه مجازی و یا تماس با دانش آموز ها اقدام به کلاهبرداری و پول از دانش آموز گرفته که توصیه ما این هس دانش آموز هیچ مبلغی به حساب شخصی افرادی واریز نکنند و شماره کارت شبا یا شماره حساب موسسه حرف آخر مشکلی ندارد.

  البته در سایت مرکزی حرف آخر مقاله کاملی را مورد شماره کارت حرف آخر برای شما نوشتیم که حتما می توانید آن را مطالعه کنید.

  فروش محصولات کپی و ناقص حرف آخر:

  افرادی هستند با اسم موسسه حرف آخر اقدام به  فروش محصولات غیراورجینال موسسه می کنند که متاسفانه خیلی از دانش آموزها به دلیل اینکه این افراد پول کمی درخواست می کنند سریع گول می خورند و محصولات ناقص و قدیمی چند سال پیش بدون کتاب کار و دفتر برنامه ریزی و بدون مشاوره رایگان شاید به دستشان رسید.

  از همه مهمتر استفاده غیر مجاز حتی یک درس هم حرام است و حق الناس محسوب می شود و آه و حسرت اساتید همواره گریبان این افراد می باشد

  همانطور که در مقاله کپی محصولات حرف آخر توضیحات کامل و دقیقی را دادند.

  پول گرفتن از دانش آموز به اسم مشاوره تخصصی:

  خوشبختانه در موسسه حرف آخر مشاوره و برنامه ریزی رایگان در اختیار دانش آموز قرار داده می شود و به هیچ عنوان مشاورین موسسه حرف آخر پول به حساب شخصی نمی گیرند و اگر کسی این کار را انجام دهند جزو نقاط قرمز موسسه می باشد و سریع اخراج می شود.

  مشاوره و برنامه در موسسه حرف آخر کاملا رایگان است و دوستانی که می خواهند با بهترین مشاوران حرف اخر در ارتباط باشند می توانند با شماره هایی که در همین سایت درج شده است تماس حاصل نمایند.

  برای خرید محصولات حرف آخر با تخفیف ویژه به لیست قیمت پروژه 6040 و محصولات 0 تا 100 و تفاوت بین این دو پکیج حتما با شماره هایی که در زیر گذاشته شده است تماس بگیرید

  02166000362📞

  09120034203📞

  نام اپراتورشماره تماس
  شماره تماس خط مرکزی حرف آخر02166000362📞
  شماره تماس مشاور ارشد حرف آخر09120034203📞
  شماره تماس واتساپ حرف آخر09120034203📞

  منبع : موسسه حرف آخر

  سوالات متداول دانش آموزها:

  1)برای خرید محصولات چطوری اقدام کنیم که گیر افراد سود جو نیفتیم؟

  دوست عزیز شما برای سفارش حتما باید شماره کارت به اسم مدیر موسسه حرف آخر و اگر کسی شماره شخصی داد به هیچ عنوان بهش اعتماد نکنید و با مشاورین موسسه سریع تماس بگیرید تا راهنمایی شوید

  2)برای ارتباط با مشاورین ارشد سایت مرکزی حرف آخر چکار کنیم تا سوالات و ابهامات ما را جواب دهد؟

  برای تماس با مشاوران موسسه حرف آخر حتما با شماره هایی که در زیر درج شده است تماس بگیرید.
  02166000362

  3)شیوه سفارش محصولات به چه شکلی هس؟

  1. به روش بانکی کارت به کارت یا شبا2.پوز کشیدن و حضور در دفتر موسسه حرف آخر3.ارسال بسته تسط پیک4.سفارش آنلاین از فروشگاه موسسه حرف آخر یا از طریق شماره های زیر:
  02166000362
  09120034203
  09390087754

  آدرس موسسه حرف آخر

  آدرس موسسه حرف آخر

  دپارتمان حرف آخر در تهران پذیرای دانش آموزانی که مشتاق هستند محصولات را به صورت حضوری دریافت کنند و همچنین به صورت حضوری یک جلسه مشاوره رایگان هم بگیرند در این بخش آدرس موسسه حرف آخر و نحوه ارتباط با موسسه حرف آخر را برای شما توضیح خواهیم داد تا دانش آموزان با خیال راحت محصولات اورجینال حرف آخر دریافت کنند و با قدرت برای کنکور آماده شوند.

  آدرس حرف آخر در تهران

  آدرس موسسه حرف آخر کجاست؟ در این قسمت برای شما شرح خواهیم داد. دفتر حرف آخر در تهران فقط در یک آدرس اونم به شکل زیر می باشد حتما دقت لازم را انجام دهید.

   خیابان انقلاب، میدان انقلاب ، ضلع جنوب شرقی میدان انقلاب –  پلاک 17 ساختمان مترجمان  – طبقه 2 شرقی واحد 4

  حتما قبل از اینکه حضوری تشریف می آورید با شماره هایی که در زیر درج شده تماس حاصل نمایید تا هماهنگی های لازم را انجام دهند

  02166000362📞

  09120034203📞

  دسترسی به آدرس دفتر مرکزی حرف آخر

  دانش آموزانی که می خواهند از نقاط مختلف ایران به آدرس موسسه حرف آخر دسترسی پیدا کنند حتما مواردی که در زیر می باشد را در نظر بگیرید تا با خیال راحت پکیج های کنکوری را دریافت کنید.

  • راه اول:ارتباط با مترو می باشد که ایستگاه میدان انقلاب اسلامی باید از درب اصلی خارج شوند.
  • ... دوم: BRT (بی آر تی) که باید در ایستگاه میدان انقلاب پیاده شوند.
  • سوم:تپسی یا اسنپ می باشد که طبق نقشه به راحتی می توانید پیدا کنید.
  • … چهارم: ماشین شخصی که حتما طرح های طرافیک را در نظر داشته باشید
  • و …
  آدرس موسسه حرف آخر
  آدرس موسسه حرف آخر تهران

  شماره تماس جهت رزرو و هماهنگی حضور در موسسه حرف آخر

  دانش آموزان و والدین محترم حتما قبل از اینکه در دفتر مرکزی واحد تهران حضور داشته باشید با یکی از مشاوران ارشد سایت مرکزی هماهنگ شوید تا هم در انتخاب پکیج های حرف آخر دچار اشتباه نشوید

  همچنین ساعتی که در موسسه حضور دارید واحد انبار تعطیل نباشد و شما بتوانید محصولات را بدون دردسری دریافت کنید.

  اگر برای اولین بار با موسسه حرف آخر آشنا شدید با شماره های زیر تماس بگیرید تا به یکی از مشاوران حرف آخر وصل شوید و به صورت کاملا رایگان مشاوره و برنامه ریزی هم دریافت کنید.

  02166000362📞

  09120034203📞

  مشاوره گرفتن به صورت حضوری در حرف آخر

  آدرس موسسه حرف آخر
  آدرس موسسه حرف آخر برای مشاوره

  دانش آموزهای تهرانی و یا حتی شهرستانی که تمایل دارند قبل از خرید محصولات حتما یک جلسه مشاوره حضوری هم داشته باشند می توانند با هماهنگی با مشاوران در زمان رزرو شده در دفتر حرف آخر حضور داشته باشند و هر سوال یا ابهامی در ذهن شما وجود دارد پاسخ داده می شود.

  مشاوره حضوری شامل چیاس؟

  کسانی که به صورت حضوری می خواهند در دفتر مرکزی حضور داشته باشند شامل یک سری از بسته های رایگان مانند بسته از صفر تا رتبه حرف آخر و پکیج محاسبات می شوند.

  همچنین می توانید پکیج مشاوره و برنامه ریزی پروژه 6040 و برنامه 1000 ساعته را دریافت کنند.

  مشاوره حضوری با مشاوران ارشد حرف آخر شامل موارد زیر می باشد:

  • تعیین سطح دانش آموز و انتخاب پکیج های آموزشی متناسب با سطح فرد
  • مشاوره رایگان متناسب با اهداف دانش آموز
  • ثبت نام در طرح نخبگان موسسه حرف آخر
  • دریافت کد تخفیف به دانش آموز برای خرید دی وی دی ها
  • مشاوره انگیزشی برای ادامه مسیر
  • و …

  هدف از آدرس موسسه حرف آخر علاوه بر دریافت محصولات اورجینال مشاوره کلی در مورد انواع پکیج های حرف آخر می باشد.

  چون حتما باید متناسب با فرد پکیج های مربوط به 1000 ساعته یا 6040 انتخاب شود که انتخاب این پکیج ها کافی به یک مشاوره رایگان نیاز دارید.

  و همان گونه که در مقاله های مربوط به برنامه 1000 ساعته و پروژه 6040 به صورت کامل توضیحات را داده ایم که می توانید مراجعه کنید

  آدرس حضوری با اساتید حرف آخر

  دانش آموزها با سبک تدریس اساتید حرف آخر می توانند از طریق منابع های آموزشی در ارتباط باشند و درس های نظیر:زیست،ریاضی،فیزیک و … را به راحتی می توانند یاد بگیرند

  اما سوال خیلی از دانش آموزها این است که آیا می شود به صورت حضوری با اساتید حرف آخر در ارتباط باشیم؟؟؟؟؟

  که پاسخ به این سوال در حال حاضر به دلیل شرایط کرونا و همچنین محدودیت زمان برای اساتید امکان پذیر نمی باشد ولی می توانید از طریق فضای مجازی چون اینستاگرام،تلگرام باهاشون در ارتباط باشید.

  خوشبختانه اساتید حرف آخر جدیدا از طریق لایو اینستاگرام حرف آخر با دانش آموزها می توانند ارتباط برقرار کنند و شما برای اینکه از تاریخ و زمان لایو اطلاع داشته باشید می توانید با مشاوران همین سایت تماس بگیرید تا از ساعت دقیق اطلاع پیدا کنید و به راحتی بتوانید به صورت آنلاین با این اساتید ارتباط برقرار کنید.

  آدرس برای مشکلات خرابی(واحد پشتیبانی موسسه حرف آخر)

  دانش آموزانی که ساکن شهرستان هستند برای تعویض و یا خرابی های دی وی ها به صورت غیرحضوری هماهنگ شوند

  واحد پشتیبانی بسته ها و نواقص را می فرستد ولی اونایی که ساکن تهران هستند علاوه بر غیرحضوری می توانند به صورت حضوری هم تشریف بیارند و اگر پکیجی نصب نمی شود و یا خراب هس مشکل شان بر طرف شود

  شماره تماس واحد پشتیبانی حرف آخر

  معمولا درصد کمی از دانش آموزها بعد از اینکه محصولات دستشان می رسد به دلیل مشکل در ویندوزو …

  یا اینکه به علت حساس بودن دی وی دی ها به بعضی از نرم افزارهای مخرب در نصب دی وی دی ها اگر موارد زیر را مشاهده کردید با واحد پشتیبانی تماس بگیرید

  • عدم هماهنگی تصویر و صدا
  • باز نشدن برخی از فصل ها
  • شیوه گرفتن دریافت کد قرمز و …
  • سرعت پایین پخش وجود آنتی ویروس های و نرم افزارهایی که اجرا را به مشکل برخورد کرده
  • برای خرید کد دوم بسته هایی که قبلا خرید کرده است

  آدرس دفتر نمایندگی های حرف آخر

  دفتر اصلی و مرکزی حرف آخر در تهران می باشد و در بعضی از شهرها هم نمایندگانی مورد تایید موسسه حرف آخر هستند که محصولات و پکیج ها را در اختیار دانش آموزان قرار می دهند البته برای سفارشات پکیج ها در دام کلاهبرداری هایی که به اسم موسسه حرف آخر کار می کنند گرفتار نشوید.

  لیست نمایندگی های حرف آخر در تمام شهرستان ها به صورت دقیق بروزرسانی نشده است و دانش آموزان از نماینده هایی که مورد تایید است خرید کنند

  سفارش از طریق سایت مرکزی حرف آخر پیشنهاد ما به شما می باشد.

  آدرس موسسه حرف آخر
  نمایندگی آدرس موسسه حرف آخر

  آدرس دفتر مشاوران حرف آخر

  آدرس دفتر مشاوران حرف آخر که فقط جهت مشاوره و ارتباط تلفنی با دانش آموزان می باشد و مشاورهایی که در موسسه حرف آخر استخدام شدند در دفتر کار حضور پیدا می کنند و به دانش آموزان حرف آخری مشاوره رایگان می دهند که برای ارتباط با مشاوران می توانید با شماره تماس های همین سایت تماس بگیرید.

  برای اطلاع از لیست قیمت محصولات حرف آخر حتما کلیک کنید.

  برای ارتباط با مشاوران ارشد موسسه حرف آخر جهت مشاوره رایگان و همچنین ارتباط با رتبه برترهای سال های قبل با شماره های زیر تماس بگیرید

  02166000362📞

  09120034203📞

  نام اپراتورشماره تماس
  شماره تماس خط مرکزی حرف آخر02166000362📞
  شماره تماس مشاور ارشد حرف آخر09120034203📞
  شماره تماس واتساپ حرف آخر09120034203📞

  دانش آموزان ابتدایی تا کنکور که می خواهند طبق اساتید حرف آخر کار کنند و یا آشنایی بیشتری پیدا کنند حتما با هماهنگی مشاوران ارشد حرف آخر به آدرس موسسه حرف آخر مراجعه کنند تا هر چه سریع تر استارت کار را با حرف آخر بزنند.

  منبع: موسسه حرف آخر

  سوالات متداول دانش آموزان

  1) من ساکن تهران هستم میخوام حضوری محصولات را خریداری کنم با کدام شماره هماهنگ شوم؟

  برای ارتباط با مشاوران ارشد موسسه حرف آخر و رزرو جهت هماهنگی آدرس موسسه حرف آخر با شماره 02166000362 تماس بگیرید

  2)من مشکل مالی دارم برای دریافت محصولات حرف آخر با تخفیف ویژه با کدام شماره تماس بگیرم؟

  برای اطلاع از لیست قیمت های موسسه حرف آخر و جهت تماس با مشاورین ارشد موسسه حرف آخر با شماره های زیر تماس بگیرید.

  02166000362📞
  09120034203📞

  مشاوره رایگان حرف آخر

  مشاوره رایگان کنکوری حرف آخر

  مشاوره رایگان کنکوری حرف آخر از مزیت های بی نظیر این مجموعه می باشد که در راستای عدالت آموزشی و کمک به دانش آموزان (ابتدایی تا کنکور) در یک بازه مشخص می توانید با بهترین مشاوران ارشد حرف آخر در ارتباط باشید. برای شما مقاله ای توسط اتاق فکر موسسه حرف آخر آماده کرده ایم امیدواریم که کمک اندکی به شما دوست داران علم و پیشرفت کرده باشیم.

  مشاوره رایگان حرف آخر برای داوطلبان کنکور 1402

  اول ازهمه بعضی از نکات کنکوری که برای دانش آموزان الزامی است که بدانند به صورت خلاصه برای شما عزیزان توضیح خواهیم داد تا مشاوره های ابتدایی و شروع برای کنکور را بدانید.

  نکات کلیدی و کنکوری زیراز ویژگی های همه رتبه برترها است.

  سوالی خیلی از دانش آموزان این است که چگونه می توانیم رتبه برتر شویم؟؟؟؟روند مطالعه و استارت برای کنکور چگونه است؟

  در این بخش راه های رتبه برتر شدن را توسط مهندس ناصر اسدی مشاور ارشد دپارتمان موسسه حرف آخر را برای شما شرح خواهیم داد.

  انتخاب منبع آموزشی درسی

   انتخاب منبع آموزشی درسی

  برای موفقیت در کنکور سراسری و کسب رتبه تکی رقمی اولین کاری که داوطلب کنکوری باید انجام دهد انتخاب بهترین منابع کنکوری می باشد.

  منابع های آموزشی زیادی مانند انواع کتاب های کمک آموزشی،کلاس،دی وی دی های آموزشی و … وجود دارد که حتما این منابع ها باید در کنار کتاب درسی مدرسه مطالعه شود.

  انتخاب یک منبع آموزشی برای هر درس از نکات کلیدی برای کنکور است.

  انتخاب بهترین منبع کمک آموزشی برای دانش آموزان کار تخصصی می باشد چون شرایط هر دانش آموز با دانش آموز دیگر فرق دارد.

  دانش آموزانی هستند که با پکیج های آموزشی بازدهی بالایی دارند و کسانی دیگر با کتاب و کلاس های حضوری و …

  اگر با انتخاب بهترین منابع آموزشی کنکوری مشکل دارید کافی است با شماره تماس حرف آخر ارتباط برقرار کنید تا به صورت کاملا رایگان مشاوره بگیرید.

  برنامه ریزی اصولی متناسب با فرد کنکوری

  راز تمامی رتبه برترها زیر 100 کنکور که در کنکور رشته تجربی،ریاضی،انسانی توانستند موفق شوند انتخاب یک برنامه ریزی درست و حسابی متناسب با خود دانش آموز است.

  یک برنامه ریزی دقیق باید انعطاف پذیر باشد مثلا اگر روزی از برنامه عقب افتادید باید به شما استرسی وارد نشود.

  برنامه ریزی که دانش آموز به دلیل یسری مشکلات عقب بیفتد باید یک بازه ی جبرانی داشته باشد.

  در کنار دو نکته بالا دانش آموز باید شیوه مطالعه دروس اختصاصی و عمومی را بلد باشد چون هر درس با درس دیگر فرق دارد باید با رتبه برترهای سال های قبل در ارتباط باشید و از همه مهمتر خود دانش آموز اگر درگیر شود و آزمون و خطا کند مطمئنا سبک مطالعه تمام درس ها را یاد می گیرد.

  برای آشنایی با رتبه برترهای حرف آخر می توانید شماره های داخل همین سایت تماس بگیرید تا لیست کامل رتبه برترهای سال های قبل آشنا شوید.

  فردی که رتبه برتر می شود صدرصد ساعت مطالعه بالایی دارد و این زمان برنامه ریزی برای دانش آموز باید منطقی باشد مثلا دانش آموزی که مدرسه می رود می توانند بین 4 تا 6 ساعت در طول روز درس بخواند و برای اونایی که مدرسه نمیرند بین ساعت 10 تا 13 ساعت باشد البته تایم مطالعه زیاد وقتی نتیجه بخش است که واقعا مفید و دارای بازدهی بالا باشد.

  شرکت در آزمون های آزمایشی

  مشاوره رایگان

  آزمون دادن و تحلیل نتایج آزمون از روش هایی می باشد که تمام رتبه برترها اجرا کردند و باعث شده تجربه های زیادی را با این آزمون ها داشته باشند و دیگر سره جلسه کنکور اشتباه کمتری را داشته باشند.

  همچنین یاداشت برداری ها از تجربه تحلیل این آزمون ها بسیار مهم است که فرد کنکوری تمام اشتباهات و تجربه های آزمون را داخل یک دفتر یاداشت کند.

  خلاصه نویسی

   خلاصه نویسی حرف آخر

  هنر خلاصه نویسی و یاداشت برداری از ویژگی های بارز تمام رتبه برترها می باشد .

  کسی که یاداشت برداری خوبی داشته باشد در دوران جمع بندی زمان کمتری را تلف می کند.

  دانش آموزی که یاداشت برداری تکمیلی دارد به راحتی می تواند درس ها را مرور کند.

  برای مثال دانش آموزانی که در طول سال مبحث سینماتیک را مطالعه می کنند و تمام چکیده و از حل تست ها و نکات کلیدی را بنویسند بعد چند ماه دیگر با نگاه کردن به اون نکات تمام نکته ها به ذهن شان بر می گردد و به راحتی به تسلط اولیه دست پیدا خواهید کرد.

  راه های دریافت مشاوره رایگان کنکوری حرف آخر از طرخ شماره ثابت زیر می باشد.

  02166000362📞

  مهارت آموزشی فردی

  شناخت و تسلط از سوالات که در آزمون طرح می شود دانش آموز باید بتواند به شناخت تست زنی سریع برسد.

  به عنوان مثال باید بتوانید تشخیص بدهید که کدام تست وقت و زمان زیادی را نیاز دارد و کدام تست در زمان کمتری حل می شود.

  متاسفانه اکثر اونایی که دوست دارند رتبه برتر بشوند با فکر و دید این که حتما باید به تمام سوالات جواب دهند پیش می روند و با این ایده به راحتی وارد دام طراحان کنکور می شوند.

  و زمانی که یک سوال را نمی توانند پاسخ دهند به کلی روحیه شون خالی می شود.

  روحیه و انگیزه و توان بالا

  کسانی که شخصیت رتبه برتر شدن را دارند دارای دید مثبت و روشن فکرانه هستند و تلاش زیادی می کنند تا به هدف شون برسند و زمانی که شکست می خورند به هیچ عنوان از ادامه کار دست نمی کشند بلکه شکست را پرتابی برای موفقیت می دانند.

  اگر کسی تمام مطالب بالا را اجرا کند مطمئنا شانس برای رتبه برتر شدن را دارد البته نتیجه دست دانش آموز نیس باید با توکل به خدا نتیجه را به خدا بسپارد که بتواند به هدفش برسد.

  ثبت نام مشاوره رایگان حرف آخر

  مشاوره رایگان کنکوری حرف آخر
  ارتباط با مشاوره رایگان کنکوری حرف آخر

   برای دریافت مشاوره رایگان توسط رتبه برترها
   و
   همچنین پکیج رایگان درسی
   اطلاعات زیر را وارد کنید

   دانش آموزان رشته های تجربی و رشته ریاضی و انسانی که تازه با موسسه حرف آخر آشنا شدند و هیچ برنامه ای از مشاوران موسسه حرف آخر دریافت نکردند و می خواهند در طرح نخبگان موسسه حرف آخر شرکت کنند کافی است با شماره هایی که در زیر درج شده است تماس بگیرند تا مشاوره رایگان دریافت کنند.

   02166000362📞

   قیمت مشاوره تخصصی حرف آخر

   هزینه مشاوره در موسسه حرف آخر بنا به دستور استاد منتظری مدیر موسسه حرف آخر به صورت کاملا رایگان می باشد.

   هیچ مشاوری حق ندارد که پولی را به عنوان مشاوره تخصصی از دانش اموزان بگیرد تمامی هزینه ها مربوط به پکیج های آموزشی می باشد و مشاوره حرف آخر رایگان است.

   حرف آخر برای اولین بار مشاوره تخصصی را برای دانش آموزان در قالب سیستم VOD حرف آخر اجرا می کند دانش آموزانی که محصولات را به صورت vod خریداری می کنند می توانند از مشاوره تخصصی حرف آخر استفاده کنند.

   برای اطلاعات بیشتر در مورد مشاوره تخصصی سیستم vod حرف اخر می توانید به مقاله مربوطه مراجعه کنید.

   مشاوره رایگان واتساپ ، تلگرام و اینستاگرام

   مشاوره رایگان کنکوری حرف آخر
   مشاوره رایگان کنکوری حرف آخر در واتساپ

   مشاوره آنلاین کنکوری رایگان در تلگرام اگر به هر دلیلی نمیتوانید از طریق شماره تماس و یا حضوری مشاوره رایگان دریافت کنید یا می خواهید از طریق تلگرام مشکلات و سوال هایتان را بپرسید، شما میتوانید با خط مرکزی حرف اخر تماس بگیرید و شما را به مشاوره رایگان در تلگرام وصل می کند.

   در هر زمانی که احساس می کنید که به مشاوره و ارتباط با افراد با تجربه نیاز دارید میتوانید هر تایمی از روز باشد اقدام کنید چون مشاوره رایگان شبانه روزی می باشد.

   مشاوره رایگان در واتساپ اگر تلگرام ندارید و به دلیل فیلترینگ نمیتوانید به برنامه تلگرام وصل شوید. شما میتوانید با شماره تماس حرف آخر ارتباط برقرار کنید و درخواست مشاوره انلاین رایگان در واتس اپ را داشته باشید تا پشتیبانان ما، شما را به ارشدترین مشاور مورد نیازتان ارتباط دهد.

   مشاوره رایگان حضوری یا غیرحضوری حرف آخر

   مشاوره رایگان کنکوری حرف آخر
   مشاوره رایگان کنکوری حرف آخر به صورت تلفنی

   دانش آموزان در مسیر کنکور نیازمند مشاوره حضوری یا تلفنی هستند که از لحاظ کارآیی و بازدهی زیاد مهم نیست که دانش آموزان به چه طریقی مشاوره بگیرند.

   مشاوره غیرحضوری باعث می شود که دانش آموز وقت و هزینه خود را از دست ندهد و در کشور با توجه به شرایط کرونا اکثر مشاورها به صورت غیرحضوری می باشد.

   دانش آموزان هم برای مشاوره رایگان کنکوری حرف آخر علاوه بر اینکه به واحد حضوری دفتر مرکزی حرف آخر مراجعه کنند می توانند به صورت غیرحضوری هم با مشاوران ارشد حرف آخر در ارتباط باشند.

   از مزایای مشاوره غیرحضوری می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

   • صرفه جویی در وقت و انرژی با مشاوره تحصیلی تلفنی و غیرحضوری
   • نظارت پیوسته و دسترسی شبانه روزی به مشاور کنکوری
   • دسترسی آسان به بهترین مشاوران درسی در سراسر ایران
   • صرفه جویی در هزینه
   • و …

   خرید و مشاوره رایگان محصولات حرف آخر

   دوستانی که می خواهند با انتخاب یک مسیر درست تمام مراحل را با موفقیت طی کنند و بتوانند در کنکور سراسری 1400 و 1401 و 1402 بهترین نتیجه را کسب کنند حتما با شماره تماس حرف آخر زیر تماس بگیرید تا توسط بهترین مشاوران، مشاوره رایگان موسسه حرف آخر را دریافت کنید.

   02166000362📞

   09120034203📞

   منبع:موسسه حرف آخر

   سوالات متداول حرف آخر

   1)برای ارتباط با مشاوران ارشد حرف آخر و دریافت مشاوره رایگان چطور اقدام کنم؟

   دانش آموزان سال دهمی،یازدهمی و دوازدهمی که می خواهند در طرح های رایگان موسسه حرف آخر از جمله طرح نخبگان موسسه،طرح 100 روزه پروژه 6040 و طرح 1000 ساعته به صورت رایگان شرکت کنند و محصولات را با تخفیف ویژه خریداری کنند با شماره های زیر تماس بگیرید.
   02166000362
   09120034203
   09390087754

   2) مشاوره و برنامه ریزی رایگان حرف آخر چطور می باشد؟

   دانش آموزانی که محصولات را از همین سایت خریداری می کنند متناسب با سطحش محصولات به دانش آموز پیشنهاد می شود و بعد به یک مشاور ارشد وصل می شوند و می توانند تا کنکور با مشاورین موسسه در ارتباط باشند.

   3)مشاوره هزینه دارد؟آیا میشه مشاور را تغییر داد؟ با مشاوران سایت مرکزی چطور ارتباط برقرار کنیم؟

   مشاوره و برنامه ریزی در موسسه حرف آخر به صورت کاملا رایگان می باشد و هیچ مشاوری حق ندارد پولی یا هزینه ای از دانش آموز بگیرد.
   حق انتخاب مشاور با خود دانش آموز است و می تواند با خرید جدید مشاورش را تغییر دهد کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید
   02166000362
   09120034203

   4)سفارش محصولات حرف آخر به چه شکلی می باشد؟

   شما عزیزان می توانید با مراجعه به لیست قیمت محصولات حرف آخر پکیج ها را با خیال راحت از سایت مرکزی که دارای نماد اعتماد است سفارش دهید و یا اینکه با تماس با مشاوران حرف آخر از طریق شماره کارت حرف آخر اقدام کنید.

   شماره تلفن موسسه حرف آخر

   شماره تلفن موسسه حرف آخر

   شماره تلفن موسسه حرف آخر سوالی خیلی از دانش آموزهای علاقمند و کنجکاوبه ارتباط با دپارتمان موسسه حرف آخر و ارتباط با رتبه برترهای موسسه کنکوری حرف آخر می باشد در اینجا می خواهیم روند ارتباط و تماس با مشاوران و همچنین بقیه کارکنان را کامل برای شما توضیح دهیم. دانش آموزهایی که این متن را می خوانند پاسخ تمام سوالات هایشان را می گیرند.

   شماره حرف آخر

   به دلیل کلاهبرداری های ایجاد شده در فضای مجازی و اینترنتی در این می خواهیم شما را با شماره حرف آحر آشنا کنیم تا به تمام واحد های حرف آخر به راحتی دسترسی پیدا کنید.

   دانش آموزان با تماس با خط ثابت موسسه حرف آخر به اپراتورهای موسسه وصل می شوند و متناسب با رشته تحصیلی و مقطع آموزشی شما (همچنین مشاور آقا یا خانم به دلخواه ) یکی از مشاوران ارشد موسسه حرف آخر که در مقاله لیست مشاوران موسسه حرف آخر هم نام برده شده اند انتخاب می شود

   این مشاوران با شما تماس می گیرند و از صفر تا صد با شما کار می شود. تا کاملا با موسسه حرف آخر آشنا شوید و به صورت کاملا رایگان بدون اینکه هزینه ای از شما گرفته شود از لحاظ برنامه ریزی و روش های مطالعه و … مشاوره خواهید گرفت.

   به تمامی دانش آموزان پیشنهاد می شود قبل از خرید حتما مشاوره رایگان دریافت کنید تا با خیال راحت با موسسه حرف آخر کار را ادامه دهید.

   خط مرکزی ثابت حرف آخر

   02166000362📞

   شماره مشاوران حرف آخر

   شماره تلفن موسسه حرف آخر
   ارتباط با شماره تلفن موسسه حرف آخر

   شما بعد از اینکه با دفتر ثابت موسسه حرف آخر وصل شوید مشاوران با شماره های همراه اول و یا ایرانسل با شما تماس می گیرند. چون ما معتقد هستیم دانش آموز هر زمانی که سوال براش پیش می آید باید سریع جواب داده شود پس با شماره همراهی که از مشاوران دارند حتی شب ساعت 22 هم می توانند زنگ بزنند و جواب سوال شان را بگیرند و با خیال راحت شب را صبح کنند.

    متاسفانه افراد سود جو  که از طرف موسسه نیستند کلاهبرداری هایی زیادی به اسم حرف آخر  انجام دادند که باعث ناامید شدن دانش آموز می شوند پس به مشاورانی که مستقیم از طریق موسسه حرف آخر با شما آشنا می شوند اعتماد کنید.

   در این بخش به برخی از سوالات شما پاسخ داده می شود:

   آیا شماره مشاوران ایرانسل یا همراه اول می باشد؟

   دانش آموزانی بعد از اینکه با خط مرکزی حرف آخر تماس می گیرند شماره آنها توسط اپراتور به مشاورها داده می شود و مشاوران هم با شماره همراه اول،ایرانسل و یا رایتل باهاشون تماس می گیرند.

   البته دقت کنید فردی که باهتون تماس می گیرد اطمینان کامل داشته باشید که از مشاوران موسسه حرف آخر است.

   آیا مشاور حتما باید با خط ثابت تماس بگیرد؟

   مشاوران علاوه بر شماره های خط ثابت ممکن از با شماره های همراه هم تماس بگیرند

   تایم کاری مشاوران حرف آخر چه ساعاتی می باشد؟

   تایم کاری مشاوران حرف آخر ممکن است با هم فرق داشته باشد چون مشاوری شاید در بعضی از ساعت ها در جلسه یا کلاس جایی باشد ولی مشاور دیگر تایمش خالی باشد ولی معمولا مشاوران دفتر مرکزی حرف آخر در تمام تایم ها در دسترس هستند.

   شماره وارتباط با مشاوران حرف آخر به چه منظور است؟

   اکثر رتبه برترهایی که در سال های پیش رتبه های تک رقمی آوردند و توانستند پزشکی،دندانپزشکی،مهندسی برق ،مهندسی مکانیک و …. قبول شوند. و الان در بهترین دانشگاه ها درس می خوانند همه آنها یک عامل مشترک داشتنه اند که به آسانی به هدف شون رسیدند

   آن هم برنامه ریزی و ارتباط با مشاورانی که تخصص این کار را داشتنه اند!!

    خوشبختانه شما با تماس با مشاورین ارشد موسسه حرف آخر در طول مسیر کنکور دیگر نگرانی از بابت برنامه درسی،مرور هفنگی،مرور ماهانه و … نخواهید داشت، و با چند ماه کمک گرفتن از مشاوران دیگر نیازی به مشاور ندارید چرا که خودتون با با تمام راه های پر پیچ و خم کنکور آشنا می شوید و مهارت و راه های مطالعه و مرور و … حرفه ای می شوید.

   شماره تلفن موسسه حرف آخر
   شماره تلفن مشاوران موسسه حرف آخر

   شماره سامانه پیامکی حرف آخر

    برنامه های تلویزیونی در شبکه یک،شبکه آموزش،شبکه چهار و شبکه های استانی و …  هر روز پخش می شود و اساتید و مجری برنامه های موسسه حرف آخر سامانه پیامکی را به صورت زیر نویس در برنامه قرار می دهند که سریع پیامک دهید تا شامل مشاوره و یا یسری از پکیج های هدیه موسسه حرف آخر و یا اینکه تخفیف های ویژه و … شوید که اگر در همان زمان بنا بر دلایلی نتوانستید پیامک دهید مشکلی ندارد خوشبختانه با تماس با خط ثابت واحد تهران شامل این هدایا هم می شوید پس با شماره زیر تماس بگیرید.

   دانش آموزانی که با سامانه پیامکی 20006040 و 100064035 پیامک دادند ولی کسی باهشون تماس نگرفته حتما با شماره های زیر تماس بگیرید

   02166000362📞

   09120034203📞

   برای اطلاعات بیشتر در مورد سامانه پیامکی حرف آخر می توانید وارد مقاله شوید تا توضیحات را کامل بهتون بدهند

   شماره تماس پیگیری مرسولات حرف آخر

   دانش آموزانی که بسته های موسسه حرف آخر را سفارش می دهند معمولا اگر از طریق پست ارسال شود 3 الی 5 روز کاری طول می کشد، و معمولا بسته ها به دلیل کم کاری اداره پست یا دیر ثبت کردن سفارش توسط مشاور و یا اینکه موجود نبودن پکیج بیشتر از 4 روز طول می کشد

   که جای هیچ نگرانی نیست با تماس با واحد مرسولات می توانید کد پیگیری سامانه اداره پست را دریافت کنید و از اون طریق می توانید از سایت اداره پست مکان دقیق محصولی که سفارش داده اید را ببینید

   02164035 داخی 4 ساعت 9:00 تا16:00

   شماره تلفن موسسه حرف آخر
   شماره تلفن واحد پیگیری موسسه حرف آخر

   شماره تلفن واحد فروش موسسه حرف آخر

   با تماس با شماره خط موسسه حرف آخر محصولات  اورجینال و بروز شده حرف آخر را می توانید با تخفیف ویژه تهیه کنید و علاوه بر خرید پکیج های حرف آخر شامل مشاوره و برنامه ریزی رایگان هم شوید و در طول این مسیر یک مشاور هم شما را همراهی می کند. محصولات را از طریق فروشگاه سایت مرکزی حرف آخر یا اینکه از طریق مشاوران موسسه حرف آخر که به صورت انتقال کارت به کارت به شماره حساب حرف آخر مهر می باشد به راحتی قابل سفارش است.

   شماره تماس تلگرام واتساپ موسسه حرف آخر

   دانش آموزان برای ارتباط با مشاورین در فضای مجازی موسسه حرف آخر با شماره زیر تماس بگیرید تا راهنمایی تون کنند.

   پاسخ به تمام سوالات شما از طریق همین شماره که به مشاور ارشد حرف آخر وصل می شوید داده می شود.

   اگر از طریق واتساپ سوالات را به شماره زیر بفرستید سریع تر جواب داده می شود

   09120034203📞

   شماره تلفن موسسه حرف آخر
   شماره واتساپ حرف آخر

   شماره تلفن نصب دی وی دی های حرف آخر یا شماره تماس واحد پشتیبانی

   وقتی که بسته ها دست دانش آموز می رسد خیلی از افراد نمی توانند آنها را نصب کنند که حتما وارد لینک نصب دی وی دی های شوید و به مشکل بر می خورند و اینکه کد و سریال پشت پکیج روی کامپیوتر ارور می دهد که جای هیچ نگرانی نیست سریع با واحد پشتیبانی تماس بگیرید تا مشکل تون برطرف شود.

   02164035 داخی 3 ساعت 9:00 تا16:00

   شماره تماس عبدالرضا منتظری

   خوشبختانه سوال خیلی از دانش آموزها این هس که می خواهند با استاد منتظری تماس بگیرند و سوالات و اشکالاتی که دارند از طریق خود ایشون برطرف کنند ولی متاسفانه تعداد دانش آموزانی که با حرف آخر در ارتباط هستند بیشتر از 200 هزار نفر می باشد که اگر هر دانش آموز در حد یک ثانیه با استاد منتظری هم صحبت کند بازم هم زمان کم می آورد

   پس فعلا در حال حاضر به غیر تلویزیون نمی تواند با دانش آموزها در ارتباط باشد.

   ولی خوشبختانه شما با ارتباط با مشاورین موسسه حرف آخر تمام سوالات و مشکل هاتون برطرف می شود

   چون مشاوران موسسه زیر نظر استاد منتظری آموزش دیده اند که صدرصد مشکل شما برطرف می شود. چون استاد منتظری عزیر علاوه بر کارهای شخصی و مدیریتی موسسه  روزانه در حد شش هفت ساعت در حال ضبط برنامه ها و پکیج ها است لطفا با شماره زیر تماس بگیرید:

   02166000362📞

   شماره تماس واحد مالی موسسه حرف آخر

   معمولا شماره تماس واحد مالی برای دانش آموز نیاز نیست چون تمام تخفیف ها در مورد هزینه پکیج ها مشاورها حساب می کنند. واحد مالی هم مشکلات در زمینه گزارش واریزی ها و تایید مالی را بر عهده می گیرد.

   و معمولا شماره تماس واحد مالی به هیچ دانش آموزس داده نمی شود

   ولی کسی اگر توضیحاتی در این زمینه خواست چه از مشاوران و یا دانش آموزها با این شماره :

   09120034203📞 تماس بگیرید تا توضیحات را بهتون بدهد

   شماره تماس اساتید حرف آخر

   موسسه حرف آخر اولین موسسه آموزشی در ایران می باشد که باعث شد یک سبک جدیدی را وارد آموزش کند اساتید موسسه حرف آخر روش های قدیمی نظیر آموزش توسط گج،پاورپوینت و غیر… را کنار گذاشت و با استفاده از سبک دیجیتال باعث شد دانش آموزان را به تدریس علاقمند کند.

   برای ارتباط با اساتید و رزومه کاری مدرسان حرف آخر می توانید روی مقاله کلیک کنید تا توضیحات را به صورت کامل به شما داده شود.

   اکثر اساتید صفحه اینستاگرام در فضای مجازی دارند و با سرچ به راحتی می توانید باهاشون در ارتباط باشید.

   شماره تماس رتبه برترها حرف آخر

   حرف آخر به دلیل اساتید خوب هر سال در کنکور سراسری رتبه برترهای زیادی را روانه دانشگاه ها کرده است و اکثر دانش آموزها انتظار دارند که با رتبه برترها در ارتباط باشند.که متاسفانه این شرایط برای همه فراهم نمی باشد

   در کنکور1400 دانش آموزان زیادی توسط پکیج های حرف آخر توانستند رتبه های زیر 100 بیاورند و دانش آموزانی که می خواهند با رتبه برترها در ارتباط باشند در صورتی که پکیج کامل حرف آخر را مستقیم از همین سایت تهیه کنند می توانیم چند جلسه ای را با آن ها هماهنگ کنیم

   اسامی رتبه برترهای زیر 100 کنکور 1400حرف اخر می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

   شماره تلفن موسسه حرف آخر
   شماره تلفن موسسه حرف آخر و رتبه برترها
   اسامی رتبه برترهای 1400رتبه در منطقه
   آقای ایلیا گل احمدی
   رتبه 7 منطقه
   خانم لیلا علمی رتبه 22 منطقه
   سینا رحمانی تبار رتبه 26 منطقه
   خانم سارا معرف پوررتبه 29 منطقه
   آقای آریا یزدان جورتبه 31 منطقه
   آقای علیرضا بیت سیاحرتبه 33 منطقه
   خانم کیمیا رستمی
   رتبه 51 منطقه
   خانم فاطمه کرم پناه
   رتبه 61 منطقه
   آقای سید مهدی طباطباییرتبه 63 منطقه
   آقای امیر فرحانی
   رتبه 64 منطقه
   آقای محمد قاضی زاده
   رتبه 65 منطقه
   خانم رقیه شهسواری
   رتبه 66 منطقه
   خانم ثنا فتاحی چگنی رتبه 68 منطقه
   آقای حسین خوشخو امیریرتبه 69 منطقه
   خانم زهرا بهروزی
   رتبه 83 منطقه
   آقای محمد امین مرزبانی
   رتبه 84 منطقه
   آقای محمد مهدی امیر حسینی
   رتبه 94 منطقه
   آقای امیر محمد صدری رتبه 98 منطقه

   خط مرکزی ثابت حرف آخر

   02166000362📞

   کلام آخر

   دانش آموزانی که می خواهند خلاصه ای از شماره تماس های حرف آخر را ببینند می توانند به جدول زیر مراجعه کنند تا به شماره تلفن های مهم دسترسی پیدا کنند.

   نام اپراتور شماره تماس
   شماره تماس خط مرکزی حرف آخر 02166000362📞
   شماره تماس مشاور ارشد حرف آخر 09120034203📞
   شماره تماس واتساپ حرف آخر 09120034203📞

   منبع:سایت مرکزی موسسه حرف آخر

   سوالات متداول دانش آموزان

   1)مشاوران حرف آخر با چه شماره هایی تماس می گیرند آیا موسسه خط ثابت دارد من زنگ بزنم؟

   برای راحتی دانش آموزان مشاوران با شماره همراه با دانش آموزان هم در ارتباط هستند.
   برای ارتباط با شماره مرکزی موسسه حرف آخر حتما با شماره های زیر تماس بگیرید تا کاملا رایگان مشاوره بگیرید و در طرح نخبگان حرف آخر ثبت نام شوید
   02166000362
   09120034203

   2)برای دریافت پکیج های هدیه موسسه حرف آخر که از طریق رسانه ملی تبلیغ می شود چکار کنم؟

   این پکیج ها را داخل فروشگاه سایت قرار دادیم می توانید اونجا سفارش دهید البته هزینه پستی شو فقط پرداخت می کنید و بسته بعد از 4 روز دست شما می رسد.
   برای دریافت 20 درصد پکیج های حرف آخر به صورت رایگان با خط موسسه تماس بگیرید.
   02166000362
   09120034203

   لیست مشاورین ارشد موسسه حرف آخر

   لیست برخی اسامی مشاوران حرف آخر

   بهترین اسامی مشاوران حرف آخر یکی از دغدغه ها و سوالاتی که در ذهن تمام دانش آموزان پیش می آید در این مقاله از سایت مرکزی موسسه حرف آخر می خواهیم بخشی از لیست مشاورین ارشد موسسه حرف آخر را برای تمام دانش آموزان معرفی کنیم در پایان این مقاله دانش آموزان حرف آخری اگر ابهام و یا سوالاتی در مورد مشاوران حرف آخر دارند حتما با شماره تماس حرف آخر ارتباط برقرار کنید تا سوالات و ابهامات شما بر طرف شود.

   برخی از اسامی مشاوران موسسه حرف آخر

   مشاوران حرف آخر در موسسه به خاطره عشق و علاقه به کار و درک کردن دانش آموز از روی دلسوزی در طول این مسیر همراه دانش آموز هستند و هیچ هزینه ای به دستور مدیریت موسسه از دانش آموز نخواهند گرفت و مشاوره و … به صورت کاملا رایگان هس اکثرا مشاورهای موسسه حرف آخر هم از فارغ التحصیل های دانشگاه های تهران هستند

   مسیر کنکور و راه های رسیدن به موفقیت را خودشان طی کردند و با دلسوزی تمام دانش آموز را راهنمایی می کنند

   در زیر بهترین لیست مشاورین ارشد موسسه حرف آخررا معرفی می کنیم تا کمکی به دانش آموزها در انتخاب مشاور کرده باشیم.

   لیست قیمت محصولات حرف آخر

   برای خرید محصولات حرف آخر با تخفیف ویژه و ارتباط با مشاوران وارید مقاله بالا شوید

   نحوه دسترسی به اسامی برخی از مشاوران حرف آخر

   اسامی مشاوران حرف آخر
   ناصری مشاور ارشد حرف آخر

   موسسه حرف آخر بهترین مجموعه آموزشی در زمینه آموزش ابتدایی تا کنکور می باشد و اکثر برنامه های حرف آخر از طریق رسانه ملی شبکه 1 و 2 و 3 و آموزش و استانی ها پخش می شود به همین دلیل تعداد مشاورهای زیادی در حرف مشغول کار هستند.

   و اما سوالی که هس آیا به لیست کامل مشاوران حرف آخر در این سایت می توانیم دسترسی پیدا کنیم؟ در این مقاله به برخی از مشاوران حرف آخر اشاره می کنیم تا در صورتی که دانش آموزان مشاور خود را انتخاب کردند بتوانند باهاش در ارتباط باشند.

   دانش آموزان با خریداری پکیج کامل رشته تجربی حرف اخر ، رشته ریاضی شامل مشاوره و برنامه ریزی رایگان می شوند

   تیم مشاوره ی آقای ناصری مشاور موسسه حرف آخر(ناصر اسدی)

   آقای ناصراسدی فارغ التحصیل دانشگاه تهران ؛ مشاور باسابقه موسسه حرف آخر با تجربه و دلسوز و موفق در روش های کاربردی برنامه ریزی و سابقه کاری درخشان و رتبه پرور در کنکور سراسری  96و 97 و 98  و99 و 1400 سابقه مشاوره ویژه به عنوان پشتیبان ویژه در قلمچی و …

   از جمله رتبه برترهای ایشون محمد رضا خوشرو می باشد که در کنکور سراسری 97 رتبه 59 منطقه 2 را در زاهدان کسب کردند و همچنین در سال 99 رتبه برترهای زیادی را روانه دانشگاه های تهران کردند.

   02166000362📞

   ارتباط با مشاوران حرف آخر
   ارتباط با مشاوران حرف آخر

    برای دریافت مشاوره رایگان توسط رتبه برترها
    و
    همچنین پکیج رایگان درسی
    اطلاعات زیر را وارد کنید

    صفحه برخی از اسامی مشاوران حرف آخر

    اسامی مشاوران حرف آخر
    لیست برخی اسامی مشاوران حرف آخر

    محسن فرهادیان مشاور ، آقای پیمان آریاوند ، آقای پیمان رمضانی

    خانم دکتر سحر مرادی ، خانم عیوضی مشاور باسابقه و دلسوز

    حانم سیف ،خانم فاطمه طاهری ، خانم شهناری، خانم گوهری ، دکتر سینا حسینی،مهناز کریمی فرد

    خانم سایه نصرتی ، محمد نوربخش ، دکتر فایزه فتاحی

    خانم درخشان مشاور حرف آخر ، شیدا رحیمیان مشاور با تجربه حرف آخر، خانم شاهی

    سینا حسینی ،اکبرپورمشاور حرف اخر،اسماعیل هدایتی مشاور حرف آخر

    برخی دیگر از مشاوران حرف آخر

    اسامی مشاوران حرف آخر
    معرفی اسامی مشاوران حرف آخر

    رسولی ،خانم دکتر خضری،فرهنگ ،خانم منیره یوسفی مشاور حرف اخر

    خانم کدخدا مشاور حرف اخر،خانم رحیمی مشاور حرف اخر، خانم صالحی مشاور موسسه حرف اخر،خانم سلطانی

    خانم فرهمند،خانم فائزه حسینی ، خانم محمودی،خانم حمزه

    مشاور خانم صدقی مشاور ،خانم عزیزی مشاور موسسه کنکوری حرف اخر

    آذرپور مشاور ،خانم عزتی ،خانم رستمی ،ماریه قیصریان

    ناهید جبرئیلی مشاور کنکوری حرف آخر و خانم ذبیحی

    چنور مکرمی مشاور ، خانم فاطمه ژیانی مشاور حرف آخر

    زهرا ژیانی مشاور حرف آخر – خانم مجنونی مشاور

    خانم فرجی مشاور ، خانم گلاله حامدی مشاور – خانم کوثر نصرتی مشاور حرف آخر

    ویدا زایری مشاور حرف آخر ،آقای ادیب فرهادی مشاور با تجربه حرف اخر

    خانم رزم پوش مشاور حرف آخر،آقای هیوا قربانی مشاور حرف آخر

    تیم مشاوره ی آقای علیخانی مشاور موسسه حرف آخر

    خانم فرزانه مشاور ، آقای هیوا مشاور گروه علیخانی،خانم دکتر فرشته موسوی مشاور

    علی مراغه ، جوادمدیری مشاور ، خانم قریشی مشاورموسسه کنکوری حرف اخر

    خانم زهرا فریدونی مشاور موسسه حرف آخر مربوط به گروه علیخانی ،خانم قوامی مشاور

    تیم مشاوران آقای شاهسوند مشاور موسسه حرف آخر

    اسامی مشاوران حرف آخر
    بخشی دیگر اسامی مشاوران حرف آخر

    خانم نهاوندی، خانم مرادی نیا، آقای محمد شاهسوند، آقای حقیقی، آقای فرید رحمت پور

    آقای شیرزاد، آقای ترکاشوند، خانم پریا صالحی، خانم شعبانی،خانم تهرانی

    پویان، خانم آریا پور، خانم مهندس بیگی، خانم دکتر حسین پور

    خانم محمدی، خانم مهندس جابری، خانم مهندس سادات موسوی، خانم مومنی، خانم نوری

    نعمتی، خانم مهندس گودرزی، محمد مولوی، محمد مقدم، امیر فارسی، فائزه نیکزاد.

    مرضیه سوری، الهام احمدی، فاطمه سبزی، لیلا سهرابی، مریم تاجوک، اعظم حیدری مقدم.

    خانم پارسا، خانم افشار، صبا محمودی، عاطفه مطلبی، سیده رضایی، خانم صفایی، علی کامیار.

    پوریا خالقی مهندس اردلان جاوبد، مهندس حمیدرضا امرائی، خانم سعدی، ساجده سادات ترابی.

    خانم کرمانی ها ، آقای یوسف شکیبا ، آقای برخورداری،خانم فراهانیان،ایزدی،خانم جهانی

    همچنین اسامی برخی دیگر از مشاوران حرف آخر را در زیر ببینید:

    آقای بهروز اسدی مشاور حرف آخر

    پوریا مظفریان مشاور ارشد و انگیزشی حرف آخر

    فواد شهسواری مشاور حرف آخر

    علی معتمدی نیا مشاور موسسه حرف اخر، علی حجازی ، آقای آقاجانی

    خانم حدیث قمری ،خانم مریم فرزی ،آقای میلاد خدایی ،خانم محجوب مشاور حرف آخر

    شایان مامندی مشاور حرف آخر،آقای فردین نجفی مشاورحرف آخر

    میلاد نیک پور مشاور حرف آخر،آقای میلاد قربانی مشاور حرف آخر

    افشین دشتی مشاور حرف آخر ، آقای شریفی مشاور حرف آخر،خانم جلودار مشاور حرف آخر

    حسین محمودی مشاور حرف آخر ، آقای ایامی مشاور حرف آخر

    برخی دیگر از مشاوران حرف آخر

    خانم نازیلا حسینی ، الهام داوری ، نستوه میرعمادیان ، لیلا میرزایی

    افسانه آقا جانی ، مینا بهادری ، گیسو اصغری ، فریبا میری

    ایلیا مرتضوی ، فریده حمزه ، مریم باقر پور

    نسیم حسینی ، زهره منصوری، معین سهراب نژاد

    ابوالفضل رجبی حرف آخر، سمیرا درویشی، شکلیا محمدی

    امیر حسین زاده مشاور حرف آخر،مهدی احتشامی

    دلنیا مرادی ،میلاد بهروز، دهقانی، خانم صدر،شکیبا مشاور حرف اخر،

    الهام پاکزاد،استادیان،بهزاد معماری، یونس یونسی

    غزاله مرادوند ، نگین رحیمی خانم ایزدی ،نیما آقاجانی،دانشی

    صوفی،حسنی ،اکبرشاهی،شوکت عالی پور،آقای حقیقت پناه

    آقای مهربان ،آقای کاوه فروزان،آقای امین سلیمانی، بهاره ایزدی، سعید قهرمانی،شمس حرف آخر

    آقای نوریان ، محمودیان ،خانم امینی

    نکته بسیار مهمی که وجود داره خیلی از مشاوران حرف آخر رتبه های خوب کنکور سراسری بودند و در بهترین دانشگاه های تهران و یا دانشگاه های بزرگ تحصیل کردند و به آسانی کنکور و چالش ها و سختی ها و مسیر رو میشناسند و باعث قوت قلب و روحیه به دانش اموزان حرف اخری شده اند و در این مقاله لیست مشاوران حرف آخر را بررسی می کنیم.

    چطور با مشاوران حرف آخر وصل شیم؟

    دانش آموزان پایه 10،11و 12 رشته های تجربی و ریاضی برای ادامه کار و شروع حتما باید با یک مشاوره با تجربه در ارتباط باشد.

    چون انتخاب مسیر درست و نقشه راه برای موفقیت بدون تجربه از رتبه برترهای سال های قبل امکان پذیر نیست.

    دانش آموزهای موفق چه کسانی هستند؟ دانش آموزانی که به جای اینکه خودشان یک مسیر طولانی را تنهایی طی کنند می خواهند از تجربه رتبه برترهای سال های قبل استفاده کنند وبا این روش مسیر کوتاه تر می شود.

    پس پیشنهاد ما برای شما آینده سازان کشور این است که به مشاوران ارشد موسسه حرف آخر وصل شوید کافی است با شماره زیر تماس بگیرید.

    02166000362📞

    اسامی رتبه برترهای های حرف آخر با کمک مشاوران موسسه حرف آخر

    حالا میخواهیم اسامی چند تا از رتبه برترهای سال های 1400 موسسه حرف آخر رو معرفی کنیم که  توسط پکیج های حرف آخر و مشاوران موسسه حرف آخر دلسوز و پیگیر ما وارد دانشگاه های تهران و … شدند و حرف آخر را را خوشبختانه هر سال در کنکور سراسری 97 ،98 و 99 را سر بلند کردند.

    اسامی رتبه برترهای 1400رتبه در منطقه
    آقای ایلیا گل احمدی
    رتبه 7 منطقه
    خانم لیلا علمی رتبه 22 منطقه
    سینا رحمانی تبار رتبه 26 منطقه
    خانم سارا معرف پوررتبه 29 منطقه
    آقای آریا یزدان جورتبه 31 منطقه
    آقای علیرضا بیت سیاحرتبه 33 منطقه
    خانم کیمیا رستمی
    رتبه 51 منطقه
    خانم فاطمه کرم پناه
    رتبه 61 منطقه
    آقای سید مهدی طباطباییرتبه 63 منطقه
    آقای امیر فرحانی
    رتبه 64 منطقه
    آقای محمد قاضی زاده
    رتبه 65 منطقه
    خانم رقیه شهسواری
    رتبه 66 منطقه
    خانم ثنا فتاحی چگنی رتبه 68 منطقه
    آقای حسین خوشخو امیریرتبه 69 منطقه
    خانم زهرا بهروزی
    رتبه 83 منطقه
    آقای محمد امین مرزبانی
    رتبه 84 منطقه
    آقای محمد مهدی امیر حسینی
    رتبه 94 منطقه
    آقای امیر محمد صدری رتبه 98 منطقه

    مشاوران رتبه برتر
    اسامی مشاوران رتبه برتر

    و همچنین برخی دیگر از رتبه برترهای 1399 را می توانید در زیر ببینید

    نام قبولی های حرف آخررتبه و رشته
    محمد رضا پادوییرتبه18 تجربی کنکور96
    هانایاریرتبه 12 تجربی
    رژین یاری رتبه 18 تجربی
    مهرداد زارع رتبه31 تجربی97
    رضا عطاپور رتبه34 ریاضی 96
    سروین سلیمان پور رتبه41تجربی97
    میثم فرهمندیرتبه39تجربی 97
    محمد رضاخوش رو رتبه59 تجربی97
    مهدی ایمانی رتبه66تجربی97
    مسعود خلیفه زاده رتبه107 تجربی96
    عرفان شهبازیرتبه101 تجربی97
    مجتبی سعادت پیشه رتبه390 تجربی96
    حسام مرادبیگی رتبه2ریاضی96
    فردین باربد رتبه 203 تجربی
    سجاد نوری رتبه71 تجربی
    آرمان رنجبررتبه 26 تجربی
    و .....و ...

    هموار کردن مسیر با انتخاب بهترین مشاور کنکوری

    مشاوران موسسه حرف آخر را برای دانش آموزها آسان می کنند و دانش آموز کافیه در این مسیر قدم بردارد و به اون خواسته و هدف ای که دارد برسد. شمایی که امروز این متن را میخونید و می خواهید نتیجه درخشان را در کنکور سراسری داشته باشید فقط کافیه اراده و همت کنید بخدا قسم کنکور ساده چرااااا؟؟؟ برای کسایی ساده است که بخواهند و و مسیر و نقشه راه مشخص باشه.

    دانش آموزانی که پکیج کامل حرف آخر را تهیه می کنند حتما باید یک برنامه ریزی دقیق و مشاوره و برنامه ریزی اصولی داشته باشند تا بتوانند رتبه برتر شوند


    در سال های گذشته مشاوران کنکور کار چک کردن برنامه رو برای دانش آموز انجام میدادند ولی مشاوران موسسه حرف آخر با دید و بینش مهارت کنکور را به دانش آموزها آموزش می دهند تا دانش آموز خودش مشاور همیشگی و دائمی خودش باشد.

    برای دریافت مشاوره و ارتباط با مشاورین رتبه برتر های کنکور سال های پیش حتما با شماره تماس 02166000362📞 تماس یگیرید.

    اسامی مشاوران حرف آخر را در بالا آوردیم شامل تمام مشاوران حرف آخر نیس این مشاوران بخشی از مشاوران  حرف آخر است  برای جواب دان به ابهامات و سایر سوالات حتما با سایت مرکزی حرف آخر تماس بگیرید تا توضیحات را به صورت کامل برای شما دهیم

    راه های ارتباطی سایت مرکزی حرف آخر

    02166000362📞

    09120034203📞

     برای دریافت مشاوره رایگان توسط رتبه برترها
     و
     همچنین پکیج رایگان درسی
     اطلاعات زیر را وارد کنید

     سوابق تحصیلی و رزومه مشاوران کنکوری

     موسسه حرف آخر اولین موسسه اس در ایران است که بیشتر از 90 درصد مردم از خدمات این موسسه رضایت کامل را دارند

     تمام مشاوران حرف آخر قبل از اینکه وارد موسسه شوند ازشون آزمون گرفته و بعد در موسسه حرف آخر مشغول به کار می شوند و زیر نظر مدیریت مشاورها آموزش های لازم را می بینند.

     رزومه و سوابق تحصیلی مشاورهای حرف آخر از رشته های خوب دانشگاه های تهران جذب موسسه حرف آخر می شوند

     خیلی هاشون جزو رشته های مهندسی،پزشکی و پیراپزشکی هستند و از لحاظ علم کنکوری در سطح بالایی به سر می برند والدین و دانش آموزهایی که می خواهند با رزومه مشاورها آشنا شوند حتما با خط ثابت همین سایت تماس بگیرند تا به صورت کامل براشون توضیح داده شود.

     8 ویژگی یک مشاور خوب

     در این بخش می خواهیم 10 ویژگی یک مشاور خوب که تمام دانش آموزها راضی هستند را برای شما توضیح دهیم

     شنونده خوبی می باشد

     اولین موضوع که باید بررسی شود این است که مشاوران کنکور و مدرسه باید قادر باشند که شنونده خوبی باشند . برای دانش آموزان ، والدین ، ​​سایر اعضای هیئت علمی … بخش زیادی از وقت مشاور صرف گوش دادن و پردازش اطلاعاتی است که دیگران به شما داده اند. یک مشاور خوب اول از همه شنونده خوبی است و بعد سوال می پرسد.

     قادر به ارزیابی است

     نکته دیگری از وظیفه یک مشاور اینه که دانش آموزان خود را دقیق و کامل ارزیابی کند تا علاوه بر مدرسه برای زندگی روز مره هم آمادگی کامل داشته باشد

     اگر می خواهید در محیط دبیرستان کار کنید ، این شامل این است که بتوانید موفقیت ها و کاستی های یک دانش آموز را هنگام انتخاب کالج ، محل درخواست و ارزیابی دقیق آنها ، و کمک به آنها برای محدود کردن لیست انتخاب های دلهره آور ، دقیق ارزیابی کنید.

     انجام دقیق این ارزیابی ها – و اینکه بتوانید یافته های خود را به والدین ، ​​هیات علمی دیگر یا موسسات آموزش عالی گزارش دهید – بخش مهمی از مشاوره است.

     یک ارتباط دهنده عالی باشید.

     داشتن مهارتهای ارتباطی عالی یکی از مهمترین مهارتهایی است که یک مشاور مدرسه و کنکور می تواند داشته باشد.

     خیلی از مشاورها از لحاظ علمی در سطح خوبی هستند ولی متاسفانه نمی توانند آنچه که از رتبه برترهای سال قبل و … را به دیگران انتقال دهند.

     اگر مشاوری نتواند اطلاعات علمی خود را به دانش آموز منتقل دهد دانش اموزان هم در مسیر نمی توانند موفق شود

     ارتباط با اسامی مشاوران حرف آخر که اکثرا در دانشگاه های خوب فارغ التحصیل شدند کمک می کنند که دانش آموز را به بهترین مسیر هدایت کند

     رفتار دوستانه

     مشاوران مدرسه باید برای دانش آموزان خود و همچنین برای والدین و اعضای هیات علمی گرم و قابل دسترس باشند.

     مشارکت و در دسترس اغلب به این معناست که دانش آموزان بیش از آنکه به والدین خود اعتماد کنند به شما اعتماد خواهند کرد ، و باز کردن دانش آموزان و کنار گذاشتن بار آنها یکی از پاداش دهنده ترین کارهایی است که یک مشاور مدرسه می تواند انجام دهد.

     اغلب ، دانش آموزان بیش از حد کار می کنند و دارای لیست موفقیت های سنگین هستند ، بنابراین داشتن کسی که به مشکلات آنها گوش دهد راهی است که باعث می شود دانش آموزان کمتر دچار استرس شوند.

     اقتدار

     هنگامی که شرایط چنین چیزی را می طلبد ، یک مشاور راهنمایی باید از یک دوست به یک حرفه حرفه ای دیگر عبور کند.

     اگر مشکوک به سوء استفاده یا بی توجهی وجود داشته باشد یا دانش آموزی درگیر رفتارهای خطرناک یا مضر باشد ، یک مشاور باید بداند چه زمانی اقتدار خود را نشان دهد و اقدامات مناسب را برای اطمینان از ایمنی دانش آموز خود انجام دهد.

     قادر به هماهنگی باشد

     قدرت هماهنگی در وجود یک مشاور می توانند برنامه ریزی مشکلات دانش آموز نظیر مدرسه و آزمون و … را دقیق تر هماهنگ کند

     انتخاب برنامه بلند مدت و کوتاه مدت نیازمند هماهنگی با دانش آموز است.

     همچنین یک مشاور خوب با هماهنگی میان والدین و دانش آموزها می تواند به نتیجه خوبی برسد که این ویژگی ها می تواند در بین اسامی مشاوران حرف آخر هم باشد.

     مهارتهای ارزشیابی خوبی داشته باشید.

     مشاوران وقت زیادی را صرف ارزیابی نمرات آزمون یا اجرای آزمون برای دانش آموزان می کنند.

     مشاوران حرف آخر توانایی دارند که دانش آموزان را از لحاظ نمرات مدرسه و همچنین آزمون های حرف آخر،قلمچی،گاج و … ارزیابی کنند البته این ارزیابی نباید فقط از طریق کاغذ باشد بلکه باید قدرت این را داشته باشند که بتوانند فراتر ار کاغذ مهارت دانش آموز را بسنجند.

     وظیفه مشاور راهنمایی آنها این است که سایه های زیادی از خاکستری را در میان ارائه دهند و بدون در نظر گرفتن نمرات آزمون ، همه فرصت های موجود را در اختیار دانش آموزان خود قرار دهند.

     شوخ طبعی

     اغلب ، داشتن حس شوخ طبعی بزرگترین سرمایه مشاور مدرسه و کنکور در جلب اعتماد دانش آموزان خواهد بود.

     این که بتوانید به خودتان بخندید و حکایات سرگرم کننده ای را برای آنچه در زندگی تجربه کرده اید ارائه دهید ، به دانش آموزان نشان می دهد که شما نیز به طور شگفت انگیزی یک انسان هستید! این که بتوانید همه چیز را با یک طرف خنده ببینید

     کلام آخر در انتخاب مشاوران حرف اخر

     موسسه حرف آخر دارای چندین پکیج آموزشی برای دانش آموزان می باشد و انتخاب اینها نیازمند تخصص است که پیشنهاد ما برای شما دانش آموزان و والدین محترم این است که اگر در باره پکیج های آموزشی اطلاعات کافی ندارید به هیچ عنوان خرید نکنید اول کامل مشاوره بگیرید و بعد با حرف آخر کار کنید.

     پکیج های صفر تا صد و همچنین پروژه 6040 برای دانش آموزان فرق خواهد دادشت و دانش آموزان در مقاله مربوط به پکیج 6040 را باید مطالعه کنند تا اطلاعات کامل را کسب کنند.

     برای دریافت لیست قیمت پروژه 6040 و همچنین پکیج های دیگر می توانید با مشاوران همین سایت تماس بگیرید تا به صورت کاملا رایگان مشاوره بگیرید.

     استعلام برخی از اسامی مشاوران حرف آخر 02166000362📞
     ارتباط با مشاوران رتبه پرور 09120034203📞

     منبع : موسسه حرف آخر

     سوالات متداول حرف آخر

     1) یکی از مشاورین موسسه حرف آخر با من تماس گرفته آیا جزو مشاورین شما است؟

     دوست عزیز داخل این مقاله بخشی از مشاورین موسسه قرار داده شده می تونید ببینید و اگر سوالی ابهامی دارید و یا مشاوری انتخاب نکردید حتما با شماره هایی که در زیر درج شده است متناسب با سطح خودتون به یکی از مشاورهای ارشد وصل می شوید.

     02166000362📞
     09120034203📞

     2) برای خرید محصولات حرف آخر و ارتباط با یکی از مشاورهای ارشد چطور اقدام کنم ؟

     هر محصولی را خریداری کنید از طریق شماره حساب موسسه مبلغ را واریز می کنید و بسته بعد از سه الی چهار روز دست تون میرسه و از طریق مشاوری که اقدام به خرید کردید مشاور شما می شود برای تماس با مشاوران حرف آخر با شماره های زیر تماس بگیرید.

     02166000362📞
     09120034203📞

     3) به سامانه موسسه حرف آخر پیامک دادم یکی از مشاورهای شما با من تماس گرفتند آیا مورد تایید شما است؟

     دوست عزیز در صورتی که مشاور برای فروش محصولات شماره کارت موسسه حرف آخر را برای شما ارسال کند مشکلی ندارد می توانید باهاش کار کنید و غیر این با شماره 09120034203 یا 02166000362 تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.