اخبار حرف آخر

استاد حامی وحدت دبیر عربی حرف آخر

استاد حامی وحدت

استاد سید حامی وحدت یکی از بهترین اساتید با تجربه عربی ایران در مقاطع متوسطه اول و متوسطه دوم می باشد این استاد با استفاده از روش های بسیار جذاب عربی را در بین دانش اموزان از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشد استاد وحدت با تجربه زیادی که در آموزش دارد سخت ترین مباحث عربی را برای دانش آموزان آسون می کند در ادامه تا آخر مقالات با ما همراه باشید تا با رزومه و نمونه تدریس هایی از این استاد را برای شما شرح دهیم.

بیوگرافی و رزومه استاد حامی وحدت

استاد وحدت در اکثر برنامه های تلویزیونی آموزش ،1 و … توانسته حضور پیدا کند و 23 سال سابقه تدریس در اکثر شهر ها و مدارس را دارد و با استفاده از تکنیک های ویژه خودش عربی را برای دانش آموزها شیرین کرده است.

استاد سید حامی وحدت از همان اوایل زندگی و دانشجویی عاشق عربی بود و در طول زندگی توانسته تمامی روش های ساده که به یاد گیری عربی کمک می کند را یاد بگیرد.

سرانجام در سال 1378 شروع به تدریس کرد که خوشبختانه یکی از باتجربه ترین اساتید عربی در ایران می باشد و در حال حاضر در موسسه حرف آخر به یکی از استاد های محبوب در بین دانش آموزها تبدیل شده است و در کنکور 1400 رتبه برترهای زیادی طبق تدریس استاد وحدت توانستند درصد بالای 90 درصد را بزنند.

ویژگی های سبک تدریس حامی وحدت

ویژگی های بسیار مهمی که استاد وحدت در تدریس هاش به چشم میخورد تدریس را به زبان ساده بدون حاشیه رفتن بیان می کند و دانش آموز با استفاده از این ویژگی مفهوم درس را به راحتی فرا می گیرند

استاد وحدت از اساتید موسسه حرف آخر می باشد که درس ها را به صورت کنکوری و همچنین تشریحی تدریس می کند و دانش آموزان پایه دهم،یازدهم و دوازدهم که می خواهند معدل خود را بالا ببرنند می توانند پکیج های تشریحی استاد وحدت را تهیه کنند و در آزمون های مدرسه و همچنین مدرسه های نمونه دولتی که آزمون و امتحان دارند بهترین نتیجه را کسب کنند.

استاد وحدت برای جذاب کردن تدریس و سرد نبودن تدریس از استاد یار به اسم مهرداد مشایخی در تمامی تدریس های خود استفاده کرده است تا دانش آموزانی که آموزش را می بینند دیگر در ذهن خود ابهامی نباشد چون استاد مشایخی تمامی سوالات و نکات را در موقه تدریس از استاد اصلی می پرسد و دانش آموزها با سوالات و جواب کامل آنها سراغ فصل های دیگر می روند.

سابقه، تحصیلات و تالیفات استاد وحدت در عربی

دانش آموزانی که می خواهند در امتحانات تشریحی نهایی از کنکور 1402 به بعد بهترین نتیجه را کسب کنند باید استادی را انتخاب کنند که علاوه بر انرژی بالا در تدریس سابقه تدریس زیادی داشته باشد که خوشبختانه استاد وحدت در این زمینه در ایران اول است.

 • مدرس عربی پایه دهم،یازدهم و دوازدهم همچنین متوسطه اول(هفتم،هشتم و نهم) حرف آخر
 • ارائه نوشتن مجله راهیان دانشگاه در سازمان سنجش
 • مولف کتاب کنکور عربی
 • مدرس بهترین مدرسه های تهران و حومه تهران
 • استاد پروازی همدان،تبریز،اصفهان،شیراز و …
 • تدریس در مدرسه های علوی،فرزانگان،اندیشه، نمونه دولتی ، سمپاد و …
 • حل سوالات کنکور سراسری 91 تا 1400 در قالب vod حرف اخر
 • طراحی سوالات مربوط به آزمون های شبیه ساز و سوالات احتمالی کنکور
 • ارائه کلاس های رفع اشکال عربی
 • و …

اینستاگرام حامی وحدت استاد عربی

استاد وحدت یکی از اساتید فعال در فضای مجازی است که دانش آموزانی در طول سال سوال و یا مشکلی دارند می توانند با استاد حامی وحدت در ارتباط باشند و سوالات خود را بر طرف کنند

استاد وحدت با استفاده از تکنیک های ویژه خود در اینستاگرام سعی دارد که دانش اموزان را با نکات طلایی خود آشنا کند.

اینستاگرام استاد وحدت لینک زیر است:

@hami_vahdat

پکیج ها و بسته های عربی استاد وحدت در موسسه حرف آخر

بسته های کنکوری و تشریحی استاد وحدت در موسسه حرف آخر برای دانش آموزان متوسطه اول و متوسطه دوم با ضبط جدید شامل موارد زیر است.

 • عربی سال هفتم حرف آخر
 • عربی جامع کنکور
 • عربی پروژه 6040 حرف آخر
 • عربی تشریحی سال دوازدهم+کلاس رفع اشکال و کارگاه شب امتحان (رشته انسانی،تجربی و ریاضی)

ویس توضیحات استاد حامی وحدت در مورد پکیج های تشریحی عربی

نظرات دانش آموزها عربی استاد حامی وحدت چطوره؟

استاد حامی وحدت طی چند سال گذشته که در حرف آخر مشغول به همکاری است دانش آموزان زیادی را به خود علاقمند کرد که شاید سوال خیلی از دانش آموزان این باشد که عربی استاد حامی وحدت خوبه؟یا نه؟

جواب این پاسخ را می توانیم در نتایج رتبه برترهای سال 1400 که تعداد بالایی از دانش آموزان طبق پکیج استاد وحدت توانستند درصد های بالایی بزنند می توانیم دید که بهترین استاد عربی در حال حاضر در ایران استاد وحدت است.

نظرات برخی از دانش اموزانی که طبق کلاس و پکیج های استاد وحدت پیش رفتند می توانید در زیر ببینید.

استاد حامی وحدت
استاد حامی وحدت

نمونه تدریس عربی استاد حامی وحدت

دانش اموزانی که می خواهند نمونه تدریس استاد وحدت را ببیند در زیر گذاشتیم.

نمونه تدریس پکیج تشریحی عربی

نمونه تدریس پایه هفتم اول متوسطه

منبع: موسسه حرف آخر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *