اخبار حرف آخر, مشاوره و برنامه ریزی کنکور

لایو(live)اساتید حرف آخر

لایو(live)اساتید حرف آخر

لایو(live)اساتید حرف آخر انگیزشی کنکور برای اولین بار در ایران برای تمام دانش آموزهای رشته های(تجربی،ریاضی،انسانی و هنر) به صورت کاملا رایگان اجرا می شود در این لایو و همایش ها راه های رتبه برتر شدن در کنکور سراسری 1401 و 1402 و … برای شما شرح خواهیم داد.

وبینارولایوانگیزشی وآموزشی اساتید حرف آخر چیست؟

از سال 1399 به دلیل ورود کرونا در ایران خیلی از کلاس های حضوری و دورهمی ها را از بین برد و تمام افراد به این نتیجه رسیدن که هر چقدر فاصله اجتماعی را رعایت کنند سلامت تر خواهند بود.

به همین علت همایش ها و سخنرانی های انگیزشی که به صورت دسته جمعی در سالن های بزرگ برگزار می شد کم کم جای خود را به وبینارهای انگیزشی و لایو(live)اساتید کنکوری داد.

وبینار یک همایش آنلاین به صورت غیر حضوری است که دانش آموزها با نام کاربری و رمز عبور وارد می شوند و داخل آن تصویر و صدای اساتید را می شوند از امکانات وبینار این است که به صورت آنلاین دانش آموز می تواند با اساتید از طریق پیام چت کنند و سوالاتشان را به گوش استاد برسانند.

همچنین دانش آموزها داخل وبینار می توانند به صورت تصویری برای افراد دیگر سخنرانی کنند البته این با اجازه ادمین اصلی یا همان اساتید وبینار است و احتمال دارد که برای همه پیش نیاد

موسسه حرف آخر با استفاده از اساتید و مشاورهای با تجربه که سال ها در زمینه کنکور رتبه برتر های زیادی را داشتند به تموم دانش آموزها کمک می کنند.

لایو(live)اساتید حرف آخر چیه؟

در این لایو اساتید حرف آخر به راه های رتبه برتر شدن دانش آموزان یازدهمی و دوازدهمی را به صورت کامل برای شما عزیزان توضیح خواهیم داد

در لایوحرف آخر اساتید تمام مشکلات و دغدغه های دانش آموزان را جواب می دهند و داوطلبان کنکوری با قدرت به ادامه مسیر ادامه خواهند داد.

همایش و وبینارهای حرف آخر توسط تمام اساتید اداره می شود تا دانش آموز در هر درسی که مشکل داشت به سوالش پاسخ دهند.

یک نکته بسیار مهم: در پایان لایواساتید حرف آخر 20 درصد از مطالب کنکور که توسط اساتید حرف آخر تدریس شده است به صورت کاملا رایگان در اختیار تمام دانش آموزهایی که در وبینار شرکت کردند هدیه داده می شود.

سرفصل های لایو انگیزشی و آموزشی کنکور حرف آخر

 • راه های غلبه بر ذهنیت منفی و راه های بالا بردن انگیزه
 • علت سردرگمی دانش آموزها در راستای رسیدن به رتبه برتر شدن
 • دلایل نداشتن هدف در داوطلبان کنکور
 • نحوه مطالعه درس های اختصاصی و عمومی رشته های تجربی ،ریاضی و …
 • تکنیک های بی نظیر تستی و راه های رتبه برتر شدن
 • معرفی انواع رشته های دانشگاهی و بازار کارهای آن ها در ایران
 • کارنامه و درصد قبولی رتبه های تک رقمی و دو رقمی
 • سطح سوالات کنکور های گذشته و همچنین سال های آینده
 • و …

همچنین در این وبینارو لایوها برنامه ریزی برای دانش آموزهای حرف آخر را کاملا توضیح خواهیم داد و دانش آموزها با برنامه 1000 ساعته که به صورت قطاری است آشنا خواهند بود

و دانش آموزانی که محصولات حرف آخر را تهیه کردند و سوالات زیادی در مورد نحوه مطالعه دی وی دی ها و همچنین بخشی از درسنامه ها را که متوجه نشدند می توانند سوالات خود را با اساتید و مشاوران ارشد حرف آخر در میان بذارند.

مخاطبین لایو(live)اساتید حرف آخر

در این وبینار ولایو هاافراد زیر می توانند شرکت کنند:

 • داوطلبان کنکوری 1401 رشته های تجربی،ریاضی و …
 • دانش آموزان سال دهم،یازدهم و دوازدهم تمام رشته های نظری
 • دانش آموزان ابتدایی و راهنمایی
 • فارغ التحصیل های دانشگاهی و تمام کسانی که از کنکور فاصله گرفتند
 • و …

نحوه شرکت در لایوهای اساتید حرف آخر؟

دانش آموزان برای شرکت در لایوهای رایگان حرف آخر در قدم اول باید ازتاریخ و زمان دقیق لایو و وبینار اطلاع داشته باشند و قدم بعدی با هماهنگی های اجرا کنند های وبینار نام کاربری و رمز عبور را دریافت کنند تا در این جلسه انگیزشی و آموزشی عالی شرکت کنند.

برای مشاوره و خرید محصولات حرف آخر می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید یا اینکه فرم زیر را پر کنید یکی از مشاورهای رتبه پرور موسسه حرف آخر در کمترین زمان به شما وصل می شود و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهد داد.

اساتید و برگزارکنندگان لایو(live)حرف آخر

لایو(live)اساتید حرف آخر
لایو(live)اساتید حرف آخر

در این وبینار اساتید و مشاوران ارشد موسسه حرف آخر از جمله مهندس محمد کرمانی ها که یکی از بهترین مشاوران انگیزشی و سخنران در زمینه کنکور می باشد و تجربه زیادی را می تواند به دانش آموزها انتقال دهد.

همچنین مشاورهای نظیر بهروز اسدی و ناصر اسدی که تجربه زیادی را دارند و از مشاورهای ارشد حرف آخر هستند راه های رتبه برتر شدن را به شما آموزش می دهند.

اساتید موسسه حرف آخر که می توانند این وبینار ها را برگزار کنند شامل موارد زیر می باشد:

استاد عبدالرضا منتظری مدرس ریاضی حرف آخر

استاد غلامحسین شیروانی مدرس شیمی حرف آخر

استاد پیمان کامیار مدرس فیزیک حرف آخر

استاد شعبانی و شاکری و روان مدرس زیست شناسی حرف آخر

استاد محمد واعظی مدرس عربی حرف آخر

استاد محسن منتظری مدرس ادبیات حرف آخر

استاد مجتبی محمودی مدرس زبان انگلیسی حرف آخر

استاد علیرضا یوسفیانپور مدرس دینی و زندگی حرف آخر

منبع:سایت مرکزی حرف آخر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *