اخبار کنکور(1401 و 1402 و 1403 و 1404), مشاوره و برنامه ریزی کنکور

بهترین کلاس کنکورپزشکی در تهران

بهترین کلاس کنکورپزشکی در تهران

بهترین کلاس کنکورپزشکی در تهران کجاس؟آیا برای کنکور 1401 نیازی هس کلاس برم یا نه؟کلاس کنکوری برای کدام فرد و کدام درس نیاز است ؟ اینا سوالاتی است که دانش آموزان رشته تجربی سال یازدهم و فارغ التحصیل ها و پشت کنکوری ها وقتی برای کنکور استارت می زنند و می خواهند شروع کنند برخورد می کنند.در این بخش می خواهیم بهترین مشاوره تحصیلی تضمینی را طبق تجربه رتبه برترهای سال های 99،98 و … به شما ارائه کنیم.

آیا کلاس های کنکوری پزشکی نیاز است؟

انتخاب کلاس های کنکوری یکی از تصمیم های بسیار بزرگ داوطلبان کنکوری می باشد چون دانش آموزی که اول سال در یکی از کلاس های کنکوری شرکت کند خیلی سخت است که وسط سال آن را لغو کند چون علاوه بر زمان هزینه زیادی را هم متحمل می شوند .

داوطلبان کنکوری رشته تجربی که برای آزمون 1401 می خواهند شرکت کنند چند دسته هستند که عبارت از موارد زیر:

 • دانش آموزان سال یازدهمی
 • پشت کنکوری ها که 1400 کنکور شرکت کردند
 • فارغ التحصیل های دانشگاهی و دور از کنکور

ارتباط با مشاوران تحصیلی

02166000362📞

دانش آموزان سال یازدهمی

دانش آموزان سال یازدهمی همین اول کار باید واقع بین باشید که آیا واقعا نیازی است که در کلاس های کنکوری بیرون شرکت کنید؟ یا نه؟

و با تلاش و پشتکار خودتان و استفاده از منابع های آموزشی مخصوص کنکور می توانید ضعف هایی را که در درس هایتان دارید برطرف کنید یا نه؟ اگر خودتان تردید دارید می توانید با مشاوران تحصیلی همین سایت تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.

شاید هم با کتاب های کمک درسی مشکل درسی شما برطرف شود. قبل از رفتن به کلاس های کنکور باید حسابی به آن فکر کنید که آیا با توجه به وقت و هزینه ای که می کنید می توانید از این کلاس ها بهره کافی ببرید یا نه؟

پیشنهاد ما مشاورها که تجربه سال ها کار کردن با دانش آموزها را داریم این هس اگر دانش آموز شرایط و حوصله ندارد که طبق کتاب هایی نظیر: گاج،مبتکران،مهرو ماه و … پیش برود حتما در کلاس های کنکوری یا حتی کلاس های آنلاین و یا دی وی دی های آموزشی که نقش کلاس را دارند شرکت کنند.

پشت کنکوری ها که 1399 کنکور شرکت کردند

این دسته از دانش آموزان مانند سال یازدهمی ها نیستند و تجربه کافی در انتخاب منابع های آموزشی برای کنکور دارند و تردید کمتری دارند که کلاس های کنکوری شرکت کنند یا نه.

البته دانش آموزان پشت کنکوری باید از کنکور سال قبل تجربه کافی را گرفته باشند که دلیل اینکه نتوانستند به اون رتبه مورد نظر خود برسند چی بوده است همین امر باعث می شود بهترین روش را برای استارت کنکور بزنند

پیشنهاد ما برای پشت کنکوری ها این است اگر سال قبل طبق کتابی یا کلاسی پیش رفتند و نتوانستند نتیجه بگیرند حتما روش مطالعه را تغییر دهد و می توانند در یک یا چند درس کلاس شرکت کنند.

بهترین کلاس کنکورپزشکی در تهران برای هر درس با هم متفاوت است و دانش آموزی که تصمیم گیری قطعی در انتخاب منابع آموزشی نکرده است می تواند با مشاوران همین سایت تماس بگیره.

تخمین رتبه کنکور سراسری

این مقاله برای دیدن کارنامه های و تخمین رتبه سال های گذشته شاید مفید باشد

فارغ التحصیل های دانشگاهی و دور از کنکور

داوطلبانی که چندین سال از کنکور فاصله گرفتند و سال های گذشته در کنکور نظام قدیم شرکت کردند هم به راحتی می توانند در کنکور سراسری بهترین رتبه را کسب کنند و دوباره وارد بهترین رشته ها شوند به شرطی که اصول و مسیر کنکور را به درستی طی کنند.

فارغ التحصیل ها معمولا دارای زمان کمی هستند چون خیلی هاشون شاغل و متاهل هستند و در طول روز نهایت 6 ساعت می توانند مطالعه کنند

پیشنهاد تیم مشاوره رتبه برتر موسسه حرف آخر برای این دسته از افراد این است که به هیچ عنوان کلاس های کنکوری شرکت نکنند چون زمان زیادی را از دست می دهند

کلاس های کنکوری برای این دسته از دانش آموزها مناسب نیست چون تایم کلاس ها با تایم زندگی روزمره و یا شغل شان تداخل دارد و فرد مجبور می شود که از بعضی از کلاس ها حتی به دلیل خستگی بزند و شرکت نکند و همچنین زمان زیادی را به دلیل رفت و آمد از دست می دهد

این دسته افراد اگر طبق منابع های آموزش مانند دی وی دی های حرف آخر یا کتاب های کمک آموزشی پیش بروند خیلی بهتر نتیجه می گیرند.

هزینه بهترین کلاس کنکورپزشکی درتهران چقدر است؟آیا ارزش دارد شرکت کنیم؟

به دلیل تورم های که طی سال های 99 و 98 و 1400 داشتیم متاسفانه هزینه های روز به روز بالا می رود و دانش آموزانی که از نظر مالی مشکل دارند نمی توانند با اساتید تهران و شهرستان های دیگر در ارتباط باشند.

شاید یکی از دلایل حذف کنکور سراسری که خیلی ها دوست دارند همین اختلاف طبقاتی باشد و کسانی که از نظر مالی مشکل ندارند می توانند در بهترین کلاس های پزشکی شرکت کنند و نتیجه بگیرند

هزینه های کلاس های کنکور پزشکی از 200 هزار تومن الی 1 میلیون تومن در سال 1400 فقط برای یک جلسه فرق دارد و هر آموزشگاه و موسسه نرخ و هزینه هاش با هم فرق دارد.

به نظر تیم مشاوره ای رتبه برتر کلاس رفتن برای 70 درصد افراد اصلا مناسب نیس و دانش آموزها خودشان می توانند بدون کلاس رفتند و استفاده از منابع های آموزشی بهترین نتیجه را بگیرند.

آیا کلاس تضمینی کنکوری برای پزشکی در ایران وجود دارد

در موسسه ها و آموزشگاه های کلاس کنکوری زیادی وجود دارد که تضمین می کنند که با شرکت در کلاس های این موسسه تضمینی پزشکی قبول خواهید شد ولی متاسفانه 99 درصد از افراد که با این دیدگاه وارد کلاس های کنکوری می شوند  نتیجه نمی گیرند.

چون واقعیت در کنکور هیچ چیزی تضمینی نیس چون ما افرادی را می شناسیم 100 درصد مطالب را یاد گرفتند ولی سره جلسه کنکور به دلیل عدم تمرکز و یا عدم شیوه درست تست زنی کنکور سراسری را خراب کردند.

خیلی از موسسات مجبورند برای جذب دانش آموز واژه کلاس کنکوری تضمینی را بیان کنند چون غیر این باشد دانش آموزی جذب نخواهد شد.

  برای دریافت مشاوره رایگان توسط رتبه برترها
  و
  همچنین پکیج رایگان درسی
  اطلاعات زیر را وارد کنید

  قبولی تضمینی در رشته پزشکی بدون کنکور

  در ایران کسی که بخواهد ادامه تحصیل بدهند و در دانشگاه های روزانه،دانشگاه آزاد و … تحصیل کند حتما باید در کنکور سراسری شرکت کند و نمره مورد نیاز را کسب کند تا وارد دانشگاه ها شود.

  هزینه تحصیل پزشکی در دانشگاه های ایران زیاد نمی باشد و به راحتی تمام خونواده ها می توانند از پس آن بر بیاند.

  خانواده ها و کسانی که دوست دارند فرزند شون بدون شرکت در کنکور سراسری و فقط و فقط با کسب مدرک دیپلم وارد دانشگاه ها شوند در ایران امکان پذیر نمی باشد و حتما باید در کشورهای نظیر ترکیه،استرالیا و … ادامه تحصیل دهند.

  پزشکی بدون کنکور در کشورهای دیگر چه ویژگی هایی دارد:

  • قبولی در رشته های پزشکی و دندانپزشکی بدون کنکور
  • هزینه های زیاد ورودی دانشگاه های ترکیه و …
  • محل تحصیل خارج از ایران
  • دوری از خونواده تا گرفتن مدرک تحصیلی
  • مدرک قبولی پزشکی هم معتبر است در ایران
  • برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02166000362 یا 09120034203 تماس بگیرید.

  منبع:سایت مرکزی حرف آخر

  سوالات متداول دانش آموزها

  1)آیا کلاس کنکور پزشکی تضمینی در ایران وجود دارد؟

  بله شما می توانید در بهترین کلاس های کنکوری شرکت کنید و با بهترین اساتید های ایران در ارتباط باشید اساتیدی که هر ساله در کنکور سراسری رتبه برترهای زیادی را روانه دانشگاه های علوم پزشکی کرده اند.
  برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره هایی که در زیر درج شده است تماس بگیرید.

  02166000362📞
  09120034203📞

  2) هزینه بهترین بهترین کلاس کنکورپزشکی در تهران و شهر های دیگه چقدره؟

  بستگی به درس های شما دارد هر چقدر درس هایی که قراره به شما تدریس شود بیشتر باشد تخفیف هاش بیشتر برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس حرف آخر در ارتباط باشید
  02166000362📞

  10 نظر در “بهترین کلاس کنکورپزشکی در تهران

  1. آرزو گفت:

   کلاس کنکوری در تهران کجا برم؟

  2. Naser گفت:

   کلاس پزشکی تضمینی دارید؟

  3. زهرا گفت:

   حرف آخر بهتره یا کلاس کنکوری؟

   1. ناصر اسدی گفت:

    کلاس های کنکوری معمولا دارای اساتید درجه یک نمی باشند … هزینه کلاس های کنکوری به نسبت محصولات حرف آخر بیشتره…در کلاس های کنکوری زمان بیشتری از دانش آموز گرفته می شود…استفاده از تکنولوژی و انیمیشن در هیچ کلاسی به غیر حرف آخر دیده نمیشه…کلاس کنکوری مطالب همان لحظه س و بار دیگر آموزش داده نمیشه در حالی داخل منابع های حرف آخر همیشه در دسترس است … برای ارتباط با مشاوران تحصیلی نظام جدید با شماره های زیر تماس بگیرید: 02166000362

  4. کلی گفت:

   حرف آخر عالیه

  5. تتتتت گفت:

   کلاس برای کنکور ۱۴۰۱ دارید

   1. ناصر اسدی گفت:

    برای ثبت نامه در طرح های ویژه موسسه حرف آخر برای کنکور 1401 و 1402 با شماره های زیر تماس بگیرید:

    09120034203
    02166000362

  6. فرشته گفت:

   کلاس کنکوری حرف آخر داره؟

   1. ناصر اسدی گفت:

    برای ارتباط جهت مشاوره رایگان با شماره خط ثابت زیر تماس بگیرید: 02166000362

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *