اخبار حرف آخر, مطالب آموزشی

شکایت از موسسه حرف آخر

شکایت از موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر اولین انتشاراتی در ایران است که سبک آموزشی جذابی را برای دانش آموزها به ارمغان آورده است و در بین خیلی از دانش آموزها اول ابتدایی تا کنکور محبوب می باشد ولی باز هر برند و هر سازمانی هر چقدر هم به درستی وظایفش را انجام دهد باز هم انتقادات و کارهای اشتباهی دارد در این مقاله برای اینکه دانش آموزان بتوانند در کمترین زمان انواع مشکلات شان بر طرف شود با نحوه شکایت از موسسه حرف آخر و نحوه ثبت انتقادات شما را آشنا می کنیم امیداوریم که مقاله را با دقت مطالعه کنید تا مشکلات شما هرچه سریعتر بر طرف شود.

انواع شکایات از حرف آخر

تمام اساتید حرف آخر در اتاق فکر حرف آخر سعی و تلاش خود را می کنند تا اینکه محتوای آموزشی جامع ترین و بهترین را در اختیار دانش آموزها قرار دهند.

اکثر دانش آموزهایی که شکایت از موسسه حرف آخر دارند معمولا درصد کمتری از بابت محتوای تدریس اساتید و سبک آموزش ناراضی هستند.

اگر بخواهیم شکایات و انتقادات کلی از حرف آخر را دسته بندی کنیم به شکل زیر می باشد:

 • خرابی دی وی دی های آموزشی حرف آخر
 • ارسال ناقص پکیج های آموزشی
 • مشکلات مورد به نصب نشدن و عدم سریال و کد فعال سازی
 • عدم کد پیگیری اداره پست و دیر ارسال شدن
 • شکایت از مشاوران حرف آخر
 • شکایت بابت برگشت وجه
 • و ….

مواردی که در بالا شد معمولا مشکلات اکثر دانش آموزها می باشد و در این مقاله قصد داریم تک تک موارد بالا را برای شما توضیح دهیم تا حاشیه ها و موارد بالا باعث نشود که شما از رقابت کنکور عقب بمانید و با قدرت برای موفقیت و کسب رتبه های تک رقمی و دو رقمی استارت بزنید.

خوشبختانه موسسه بزرگ حرف آخر که با جامعه آماری زیادی در ارتباط است برای اینکه حقی از دانش آموزی ضایع نشود یک تیم که متشکل از افرادی برای بررسی به شکایات و انتقادات است را استخدام کرده است که دانش آموز سردرگم نشوند.

خرابی دی وی دی های حرف آخر

شکایت از حرف آخر بابت خرابی ها
شکایت از حرف آخر بابت خرابی ها سی دی ها

خرابی پکیج های حرف آخر از موارد مربوط به پشتیبانی می باشد که جای هیچ نگرانی نیست و اگر دانش آموز روند و مسیر را بلد باشد دیگر اعصابش خورد نمی شود و در کمتر از یک ساعت می تواند این مشکل را بر طرف کند.

خوشبختانه گارانتی محصولات حرف آخر تا یک سال کاملا رایگان است و شما می توانید استفاده کنید

خرابی دی وی دی های حرف آخر و یا شکستگی سی دی ها فقط مربوط به حرف آخر نیست بلکه در تمام شرکت و سازمان ها و یا انتشارات دیگر وجود دارد چون این موارد مربوط به خطای انسانی می باشد که شاید پستچی و یا موارد یگر باعث خرابی آنها شده باشد.

روند بر طرف کردن خرابی های

1.اول از همه اگر پکیجی خراب است سعی کنید بقیه محصولات را هم چک کنید و اگر به جمع بندی کلی رسیدید اسم تمام حلقه ها با اسم پکیج آموزش را یاداشت کنید.

2. دومین کار باید با شماره پشتیبانی حرف آخر 02164035 داخلی 3 تماس بگیرید تا براتون ارسال شود.

ارسال ناقص محصولات توسط مشاوران

محصولات حرف آخر به محض اینکه دست دانش آموزها می رسد باید تماما بررسی شود که با فاکتور مطابقت می کند یا نه؟اگر محصولات طبق لیست قیمت و فاکتور درست بود که هیچ ولی اگر اطمینان پیدا کردید که محصولی ارسال نشده است شاید مربوط به مواردی باشد که در زیر به صورت کامل توضیح خواهیم داد.

ارسال ناقص محصولات حرف آخر به دلیل موارد زیر می باشد:

 • نقض موجودی انبار موسسه حرف آخر
 • ثبت اشتباه توسط مشاور
 • اشتباهات مربوط به کارکنان انبار حرف آخر

خوشبختانه در تمام موارد بالای جای هیچ نگرانی نیست چون موسسه حرف آخر بزرگ ترین برند آموزشی در کشور می باشد و همیشه رضایت مندی دانش آموز را می خواهد.

روند برطرف کردن مشکلات مربوط به نواقصی پکیج ها

1.دانش آموز در صورتی که محصولش ارسال نشده اول از همه باید یک عکس از محصولات و یک عکس از پاکت پستی و همچنین اسم پکیج هایی که ارسال نشده است را برای مشاورش ارسال کند

2.مشاور بررسی می کند اگر تشخیص دهد که نقض موجودی انبار بوده است جای هیچ نگرانی نیست و مشاور و دانش آموز بدون اینکه کاری کنند به محض آماده شدن انبار موسسه حرف آخر به صورت خودکار ارسال می کند

3.اگر نواقصی مربوط به ثبت نکردن مشاور باشد مشاور باید طبق سیستم اون محصولاتی که ارسال نشده است دوباره ثبت کند تا دست دانش آموز برسد.

4.در اکثر موارد مورد به این باید مشاور با شما همکاری کند تا مشکل شما را بر طرف کند اگر بررسی نکرد و جواب درست و حسابی تحویل شما نداد می توانید با شماره 02164035 داخلی شکایات 1 تماس بگیرید و مشکلات خودتون را بیان کنید.

مشکلات مربوط به عدم نصب و سریال و کد دوم و …

بعضی موقه های محصولات به صورت کامل دست دانش آموز می رسد و هیچ کدام هم خراب نیست ولی نصب نمی شود که این مورد شاید اشتباه از کامپیوتر یا لپ تاب خود فرد باشد یا اینکه مشکل سامانه حرف آخر می باشد.

دانش آموزان می توانند فیلم مربوط به آموزش نصب دی وی دی های حرف آخر را ببینند و اگر متوجه نشدند بهترین کار تماس با پشتیبانی حرف آخر می باشد

نحوه ارتباط با واحد پشتیبانی 02164035 داخلی 3 می باشد.

شکایت از حرف آخر به دلیل دیر رسیدن محصولات

دانش آموزان بعد از اینکه پول را به حساب حرف آخر واریز کردند انتظار دارند که در کمترین زمان محصولات به دستشان برسد.

ارسال محصولات معمولا بین 3 الی 5 روز کاری غیر تعطیل طول می کشد

زمانی که طی این مدت محصولات دست دانش آموز نرسید باید دانش آموز از طریق مشاورش پیگیری کند که بارنامه یا کد مرسولات اداره پست را دریافت کند و اگر مشاورش پاسخگو نبود جای هیچ نگرانی نیست می توانید با شماره تماس واحد مرسولات حرف آخر تماس بگیرند تا پیگیر بسته ارسالی خود باشند.

شماره تماس برای دریافت کد پیگیری مرسولات حرف آخر 02164035 داخلی 4 است

دیر ارسال شدن بسته های حرف آخر به دلایل زیر می باشد:

 • کم کاری از کارکنان اداره پست
 • تعطیلات رسمی کشور
 • آدرس اشتباه
 • نقض موجودی انبار
 • ثبت اشتباه آدرس توسط مشاور
 • و …

شکایت از مشاوران موسسه حرف آخر

دانش آموزان بعد از اینکه محصولات را خریداری می کنند دیگر نیازی به مشاوران حرف آخر ندارند چون استاد منتظری عزیز پکیج مشاوره حرف آخر را برای دانش آموزان آماده کرده است که دیگر دانش آموز بدون هیچ مشکلی روند مطالعه دی وی دی ها را آموزش ببیند.

موسسه حرف آخر مشاور تخصصی و یا خصوصی ندارد.

در صورتی که محصولات را خریداری کردید با مراجعه به مقاله پکیج مشاوره حرف آخر می توانید مشکل خود را بر طرف کنید.

شماره تماس شکایات از مشاوران حرف آخر می توانید با 02164035 داخلی 1 را بگیرید.

برای ارتباط با مشاوران حرف آخر و تعویض مشاور می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

02166000362📞

09120034203 📞

منبع: سایت مرکزی حرف اخر

سوالات متداول دانش آموزها

1)نحوه شکایت از موسسه حرف آخر به چه شکلی است؟

برای توضیحات کامل از روند حل مشکل و شکایت از مشاور و یا موسسه حتما وارد مقاله شوید.

2)نحوه پیگیری مرسولات حرف آخر و خرابی دی وی دی ها و شکایت از مشاوران و …

خوشبختانه در این سایت به تمام سوالات شما پاسخ داده شده است حتما کلیک کنید تا مشکلتان بر طرف شود.

3 نظر در “شکایت از موسسه حرف آخر

 1. یادگاری زاده گفت:

  پک کامل صفر تا صد رو تهیه کردم کامل به دستم رسید مشکلی هم نداشته از موسسه حرف آخر و مشاور خوبم خانم فاطمه ژیانی نهایت تشکر رو دارم

 2. رستگار گفت:

  من از طریق خانم دکتر فاطمه ژیانی پکیج های رایگان ۵ روز و محاسبات رو دریافت کردم خیلی عالی بوده مباحث مهم کنکور رو پوشش میده آموزش اساتید فوق العاده بود واقعا ندیدم بهتر از این آموزش ها جایی شکر خدا خانم ژیانی پکیج کامل صفر تا صد رو با تخفیفات خوبی برام لحاظ کردش ، محصولات هم اورجینال بود مشکل نداشتش . آموزش ها هم حرف نداره .از خانم ژیانی و موسسه ممنون
  خواستم بدونم دوستامم میتونن پکیج های رایگان رو دریافت کنن ؟

 3. معصوم فرجی گفت:

  باسلام وخسته نباشید مشاور دخترم خانم زهرا ژیانی هستن یک ماه هست که ایشون با دخترم کار میکنن ایشون واقعا دلسوز و پر کار هستن از موسسه ی حرف آخر و سرکار خانم زهرا ژیانی نهایت تشکر را دارم اوایل به موسسه ی شما اعتماد نداشتم وفکر میکردم که کلاهبرداری باشه اما بعد که پیگیر شدم وبه استاد ژیانی اعتماد کردم فهمیدم چه گنجی به دست آوردم واقعا یه ماه تمام بدون استرس ونگرانی داریم پیش میریم وهر روز بیشتر از دیروز از مطالعه ی دخترم راضی هستم الهی که خانم ژیانی خیر ببینن دعای خیرم همیشه پشت سرشون هست .❤

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *